Рушниця. До чого сниться Рушниця

Мисливська рушниця уві сні — підказує, що якісь ваші задумки зажадають від вас витримки, терпіння і вміння проявити рішучість у потрібний момент тільки в цьому випадку сон обіцяє вам успіх.

Зустріти у сні людини з рушницею — знак того, що хтось із вашого оточення чекає слушної нагоди, щоб здійснити якісь свої плани.

Якщо ви бачите, що хтось цілиться в вас з рушниці — такий сон підказує, що наяву ви ризикуєте стати жертвою чиїхось задумів, і це може з’явитися для вас повною несподіванкою.

Сонник закоханих
Чоловік, якому сниться, що він стріляє з рушниці — грубий в сексі. Це виражається в тому, що він не відчуває піднесених і романтичних почуттів до своєї партнерки, вона бачить це і вважає таку людину черствим і байдужим. Крім того, після сексуальної близькості він швидко байдужіє до коханки, ніколи нічого не говорить і не проявляє інтересу до неї. Тому постійних прихильностей, як правило, така людина не відчуває.

Сонник Ванги
У сні ви були приголомшені пострілом з рушниці — це означає, що в реальності ви почуєте оглушливу новина.

Сон, в якому ви самі стріляли з рушниці, але не потрапили в ціль, свідчить про те, що наяву ситуація вийшла з-під вашого контролю і тепер ви змушені нести значні збитки.

Якщо уві сні ви намагаєтеся вистрілити з рушниці, а воно дає осічку — в реальності ви станете жертвою власних помилок і не зможете запобігти насуваються події.

Бачити у сні, як ви заряджаєте рушницю, вирушаючи на полювання, — знак того, що в реальному житті вам не варто побоюватися зради близьких людей. Навряд чи ваше підозріле ставлення до них допоможе відновити загублені зв’язку.

У сні ви стріляли з рушниці в близької вам людини і поранили його — цей сон попереджає вас про те, щоб ви були обережні у своїх судженнях.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилося рушниця — до небезпеки; цілитися у сні з рушниці — будете з’ясовувати стосунки з близькою людиною; вистрілити у сні з рушниці — до життєвої зміні; якщо розірвало дуло рушниці — до великої небезпеки для вас.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі