Сад. До чого сниться Сад

Бачити у сні, що ви зі своєю коханою проходите через квітучий сад — знак чудового завершення довгого залицяння.

Якщо сад сповнений стиглих фруктів — це передвіщає винагороду за вірну службу або повноправне лідерство в підприємництві. Жінкам такий сон — передвіщає щасливий будинок, відданого чоловіка і слухняних дітей.

Якщо вам сниться, що в саду ви бачите свиней, які їдять впали фрукти — це знак того, що ви втратите власність.

Збирати стиглі фрукти — щасливий знак достатку для всіх людей.

Сад, що кишить паразитами — обіцяє вам нещасне існування в обстановці достатку і радості інших.

Заблукати в ожину, проходячи через сад — означає попередження вам про ревнивих суперниках або гучних скандалах.

Якщо вам сниться, що ви бачите безплідний сад — то вам не буде можливості піднятися вище по сходах життя.

Якщо ви бачите сад, позбавлений листя — це означає, що ви, насолоджуючись справжнім, будете легковажні стосовно майбутнього.

Побачити сад під ураганним вітром — знак того, що з’явиться небажаний гість або неприємні обов’язки.

Сонник закоханих
Сон, в якому чоловік з коханою йде через квітучі сади — передвіщає йому щасливу любов і багатообіцяючі відносини.

Приснився фруктовий сад — обіцяє жінкам щастя в сімейних відносинах, благополуччя і слухняних дітей.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сад уві сні — символізує якісь задуми і плани на майбутнє.

Квітучий сад, повний красивих плодових дерев — передвіщає успіх вашим починанням. При цьому різні види дерев та їх стан можуть мати різне значення.

Якщо сад у сні не ваш і здається вам незнайомим — це знак участі в новому перспективному справі, організованому іншими людьми.

Гуляти по квітучому саду з коханою людиною — обіцяє щасливе спільне життя, достаток і щастя.

Зарослий, недоглянутий сад — знак того, що ви пустили свої справи на самоплив.

Проте, якщо навіть в недоглянутою вигляді сад виглядає привабливо і красиво — такий сон означає радість. Бути може, вас і не чекає велике багатство, зате почуття ваші щирі й природні.

Безплідний, в’яне сад уві сні — це застереження. Сон підказує, що ваша недалекоглядність може закінчитися розчаруванням.

Сонник від А до Я
Гуляти по саду зі своїм коханим — знак щасливого кохання і повного взаєморозуміння.

Садити в саду дерева — влаштуєте своє благополуччя, кущі — до прибутку, поповненню в сімействі, квіти — до виконання бажань.

Полоти в саду — викриєте підступи недругів, поливати — до нових любовних зв’язках.

Рвати квіти — до хвороб, ягоди — успіх у справах, збирати рясний урожай плодів — займете провідне положення серед своїх однодумців.

Квітучий весняний сад — передвіщає достаток і задоволення власною справою; повний бджіл і метеликів влітку — знак сімейного щастя; осінній сад з опадаючим листям — до заміжжя; бачити зимовий сад, занесений снігом — наяву впадете в нудьгу і байдикування.

Боротися в саду з комахами-шкідниками, обприскуючи їх якоїсь хімічної смердючої гидотою — піддастеся небезпеки і ризику.

Засохлий сад — означає безперспективність ваших починань; покинутий і здичавілий — не пробачите зради; вирубаний — вас обдурить і кине підступний спокусник.

Сонник XXI століття
Бачити у сні зелений сад — на радість, здоров’ю.

Прогулюватися у сні по саду, гаю — до успіхів у справах, любові, шлюбу; полоти в саду — до розкриття планів ваших ворогів; садити у сні квіти в саду — до прекрасних відносин з коханою людиною, на щастя.

Бачити у сні альтанку в саду — на радість, оранжерею — до пліток.

Якщо ви побачили уві сні садівника — значить, познайомитеся і будете дружити з дуже корисною людиною.

Квітучий сад — сниться дівчатам або юнакам до весілля, веселощів, а якщо він вже відцвіли — до великої досади.

Бути уві сні в ботанічному саду і вивчати рослини або дерева — означає, що у вас застій у справах, а зовнішній спокій оманливе; гуляти в ньому, насолоджуючись повітрям і співом птахів — до удачі в справах.

Побувати у сні на екскурсії в оранжереї з рідкісними рослинами — до успіхів у справах, заблукати в ній — означає, що незабаром вам належить зробити вибір, від якого залежатиме ваше майбутнє.

Англійська сонник
Сад — це дуже сприятливий сон. Птоломей називає його одним з кращих. Франксімус каже: «Я розгадував багато снів і цей серед інших, і я завжди вважав, що це дійсно хороший сон. Згодом я зустрічав цих людей, що досягли стану та незалежності від порожніх приятелів, я бачив процвітаючих комерсантів, моряків, успішно здійснюють рейси, фермерів, які збирають багатий урожай, а також закоханих, повінчатися з чарівними молодими дівчатами. Усіх, хто бачить такий сон, чекає багатство і шана ». Але сад у сні повинен бути повний пишних кущів, яскравих квітів і стиглих фруктів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі