Сало. До чого сниться Сало

Побачити в сні свиняче сало — означає щасливий поворот у долі.

Для жінки побачити свої руки в розтопленому салі — передвіщає розчарування в спробах піднятися вище в суспільному становищі.

Сонник Фрейда
У сні їсти сало — до неприємностей, пов’язаних з тим, що ви трохи не розрахував свої можливості і після цього будете відчувати нездужання. Можливо, це стосується їжі або сексу, так що постарайтеся поберегти сили.

Розтопити сало — символ того, що вам доведеться випробувати дуже сильне сексуальне збудження в абсолютно невідповідній обстановці.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Біле чисте сало уві сні, якщо воно свіже і виглядає красиво — передвіщає поліпшення добробуту.

Забруднитися в чистому салі — знак того, що ваші справи можуть доставити вам якийсь неспокій, проте це не завадить успіху. Точне значення сну залежить від того, що саме ви забруднили салом.

Брудне або зіпсовані сало — знак невдач і розчарувань, причиною яких може стати ваша власна лінощі або нерозторопність.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося, що ваші руки липнуть від того, що ви тільки що тримали в них сало — вам не вдасться зайняти в суспільстві високе положення, на яке ви так розраховували.

Сонник від А до Я
Солоне свиняче сало у сні — передвіщає щасливий результат несприятливих подій, копчене — укладіть вигідну угоду, смажене — будете посвячені в таємницю, варене — до нещасного випадку на дорозі, топлене — порахуєте комплімент за образу.

Великий шматок товстого сала — до здоров’я і благополуччя, відрізати від нього скибочки — будете економні і ощадливі. Свіже рожеве на зрізі сало з прошарком червоного м’яса — знак везіння і удачі.

Залежане пожовкле сало — впадете в безпричинну тугу і меланхолію.

Сонник XXI століття
Різати уві сні сало — до щасливого випадку, є його — до бездіяльності.

Топити і смажити сало уві сні — означає наяву отримати непрестижне, але прибуткове заняття.

Жінці складати сало в ящик або бочку — знак щасливого повороту у долі.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви їсте сало — передвіщає неприємності в інтимному житті. Ви ризикуєте перестаратися, не розрахувавши свої можливості, і це підірве ваші сили.

Якщо сало уві сні було розтоплене — це говорить про те, що вас охопить сильне бажання в самий невідповідний момент.

Езотеричний сонник
Бачити, купувати — існує небезпека крадіжки з вашого будинку або сумок, кишень.

Є, смажити, вживати — ви самі готові вкрасти, привласнити що не належить вам. Це стосується не тільки матеріальних цінностей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі