Самогубство. До чого сниться Самогубство

Побачити в сні самогубця — знак того, що важкі обставини або протиріччя можуть призвести до краху тих чи інших ваших задумів або справ.

Побачити, що самогубець розкриває собі вени — означає, що причиною вашої невдачі може Стати бездумна і безглузда витрата сил і засобів. Можливо, в якійсь справі ви спрямовуєте свою енергію не в те русло.

Повісився самовбивця — підказує, що той чи інший задум може провалитися в силу вашої нерішучості.

Якщо самогубець стріляє собі в голову — це попередження про те, що у ваших планах може ховатися помилка, яка загрожує стати фатальною для вашої справи.

Постріл в серце або в груди — знак того, що плани можуть впасти через ваших суперечливих почуттів. Після такого сну вам слід привести свої емоції в рівновагу і не піддаватися миттєвим поривам.

Сонник Деніз Лінн
Самогубство — це знак попередження. Не здавайтесь. Пам’ятайте, життя ніколи не пропонує вам непосильної ноші, все, за що беретеся, ви в змозі завершити. Ви не самотні. Допомога прийде до вас з вашого внутрішнього світу. Моліться. Попросіть про допомогу, зверніться за порадою до оточуючих. Ви зможете впоратися з будь-яким завданням.

Самогубство може також символізувати — бажання вбити деякі аспекти власного Я. Замість того щоб знищувати небажані якості, чи не краще постаратися зрозуміти їх і проявити милосердя до них. Інтегруйте їх зі своєю особистістю, а не знищуйте.

Сонник XXI століття
Бачити у сні самогубство — до нещастя, докорів сумління; удавленіе — до несприятливим обставинам; отруєння — знак, що розсудливість прийде надто пізно; утоплення — до довгого життя і забезпеченої старості.

Якщо уві сні ви замуровує себе — це означає, що вас чекає неприємна новина.

Бачити у сні, що ви перерізав собі горло — до швидкого успіху.

Езотеричний сонник
Самогубство бачити — ви станете свідком неприємної події. Здійснювати непередбачені обставини або серйозні перешкоди по вашій же вині. Можна потрапити в залежність від кримінальних особистостей або під приціл їхньої уваги.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі