Саранча. До чого сниться Саранча

Як відомо, сарана — дуже ненажерлива комаха, здатне знищувати величезні масиви рослинності на своєму шляху. Швидше за все цей образ у вашому сні викликаний втручанням у ваше життя досить безцеремонного людини, яка прагне все взяти від життя і нічого не віддати натомість.

У сні бачити натовп сарани — наяву відчувати дискомфорт і роздратування від спілкування з нахабним і нетактовним людиною.

Якщо ви вбиваєте сарану — це означає вашу рішучість на відвертий і твердий розмова з неприємним вам людиною, яка вже досить довгий час отруює вам життя.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам приснилася сарана — створює протиріччя у справах сильно розбудують і засмутять Вас. Жінці такий сон — пророкує, що в реальному житті вона подарує свою любов недостойному невдячної людині.

Бачити, як сарана знищує посіви — є знаком насуваються неприємностей, каверзи з боку людини, якій Ви безмежно довіряєте.

Якщо Вам приснилася хмара летить сарани — Вашу родину чекають труднощі і фінансові проблеми. Жінці такий сон — передвіщає появу відразу декількох настирливих кавалерів.

Спостерігати, як труять сарану — до швидкого вирішення проблем за допомогою друзів і родичів. Жінка, що побачила такий сон — незабаром позбудеться від надокучливих шанувальників.

Східний жіночий сонник
Сон, в якому зграя сарани знищує все на своєму шляху — до неприємностей, які прийдуть звідти, звідки їх найменше чекали. Не слід довіряти малознайомим людям.

Жінці такий сон — передвіщає нещасну любов, оскільки її коханий виявиться негідним людиною.

Зграя летить сарани — передвіщає матеріальні труднощі.

Сонник Нострадамуса
Побачити в сні полчища сарани — знак того, що однією з країн земної кулі загрожує нашестя сарани, в результаті якого будуть знищені всі сільськогосподарські посіви.

Нашестя сарани — стане причиною голоду великої кількості людей і відкине цю країну у своєму розвитку на кілька років назад. Сновидцу такий сон пророкує нестабільне матеріальне становище.

Якщо вам приснилося, що ви вбиваєте сарану — такий сон свідчить про те, що вам вдасться вийти переможцем з дуже складної справи.

Езотеричний сонник
Саранча — до безпліддя. Будьте уважні до свого здоров’я. Якщо небезпека втратити здатність до відтворення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі