Сатана. До чого сниться Сатана

Селянина, який побачив у сні диявола, очікує загибель врожаю, хвороби худоби та інші втрати. Для спортсменів, особливо тих, хто виїжджає за межі держави, цей сон є спонуканням до обережного поводження.

Якщо диявол постане у Вашому сні в образі прекрасно одягненого джентльмена, який кличе Вас у свій дім — наяву Ви повинні побоюватися пасток, розставлених лицемірними людьми. Особливо серйозний такий сон для молодих дівчат, які після нього повинні бути обачними у своїх вчинках і більше спиратися на друзів.

Якщо уві сні диявол вразить Вашу уяву — то в реальному житті Ви можете потрапити в Якусь пастку.

Спілкування з дияволом у сні обіцяє Вам необдумані вчинки. Взагалі цей сон є попередженням проти зайвої довірливості в спілкуванні з незнайомцями.

Сучасний сонник
Побачений у сні диявол віщує підступи підлабузників; можливо, близька вам людина веде подвійну гру за вашою спиною. Якщо ви збираєтеся виїхати за кордон, почекайте з поїздкою, сон передвіщає вам невдачу і крах надій.

Спілкування з дияволом у сні — наяву вас спробують обвести навколо пальця. Остерігайтеся підлабузників і не вірте на слово нікому. Якщо у вашому сні диявол бореться з ангелом і перемагає його, постарайтеся бути обережнішими у дискусіях з керівництвом. Вони не принесуть вам успіху, ви не зможете довести своїх ділових якостей.

Якщо уві сні ви бачите себе в образі диявола, ваш обман буде розкритий, а махінації, на які покладалися великі надії, зазнають краху.

Англійська сонник
Сон, де з’являється Сатана, можна сміливо вважати страшним. Він може приснитися відмовився від чесноти людині, який забув про серйозну небезпеку і підпустив до себе диявола надто близько. Сон є нагадуванням: пора вже одуматися, повернутися до чесноти і не дати остаточно згубити себе темним силам.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі