Село. До чого сниться Село

Бачити себе в красивій і родючої місцевості з рясними пшеничними полями, чистими ріками, гарними будинками — передвіщає наступ вашого зоряного часу. Сприятливі обставини дозволять вам зайняти високий службовий пост і розбагатіти.

Суха, безплідна місцевість, бідні будинки — до наступу у вашому житті смуги тривог і відчаю. Взагалі сон про перебування в селі обіцяє хороше здоров’я і забезпеченість.

За відвідуванням уві сні будинку своєї сільської юності — наяву підуть неждані, але приємні події.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чистий деревенька і родючі ниви — знак наближення великого успіху і міцного здоров’я.

Похилені хати або поля, зарослі бур’яном — говорять про занедбаності ваших справ і провіщають смугу негараздів.

Бачити сільських жителів, розчищають запущені поля — говорить про те, що вам слід запастися терпінням, і нагорода за вашу працю неодмінно буде хорошою.

Сонник від А до Я
Бачити у сні село взимку — до смутку, влітку — до веселощів.

Так, опинитися в селі на відпочинку і прогулюватися по навколишніх полях, лугах і лісах, а потім повертатися в акуратний будиночок з привітною і хлібосольної господинею — передвіщає наступ вашого зоряного часу, бо сприятливі обставини незабаром дозволять вам високо піднятися службовими сходами і відповідно розбагатіти.

Покинута село з зарослими бур’яном городами і давно не піднятими угіддями — передвіщає наступ у вашому житті смуги невдач.

Якщо сниться ваша рідна село або батьківщина ваших батьків — такий сон віщує гарне здоров’я і забезпеченість, незабаром в реальному житті послідують несподівані, але дуже приємні події.

Бачити у сні село, що стоїть на пологому березі річки і сильно затоплену в бурхливий весняна повінь — означає катастрофу, яка приведе до загального нещастю.

Жіночий сонник
Взагалі сон про перебування в селі — обіцяє хороше здоров’я і забезпеченість.

Бачити себе в красивій і родючої місцевості з рясними пшеничними полями, чистими ріками, гарними будинками — передвіщає наступ вашого зоряного часу. Сприятливі обставини дозволять вам зайняти високий службовий пост і розбагатіти.

Суха, безплідна місцевість, бідні будинки — сняться до наступу у вашому житті смуги тривог і відчаю.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви бачите себе живуть в селі — дуже хороший знак; якщо після довгих років життя в селі ви збираєтеся переїхати в місто — значить, незабаром вас чекають зміни в житті або зміна роботи.

Побачити в сні село, в якій ви народилися — до приємної зустрічі, чужу — на радість, запущену або покинуту — до фінансових проблем, палаючу — на щастя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі