Серце. До чого сниться Серце

Бачити у сні, що у вас болить серце, і ви відчуваєте задуха — передвіщає вам неприємності в справах. Якась ваша власна помилка буде причиною великої втрати, якщо тільки ви її не виправите вчасно.

Побачити своє серце — пророкує хворобу, втрату енергії.

Побачити серце тварини — передвіщає вам боротьбу з противниками, в якій ви станете переможцем, звернувши на себе увагу багатьох.

Сонник закоханих
Сон, в якому вам сниться серце — передвіщає сварки з коханою і неприємності в сім’ї.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Серце у сні — ясний і зрозумілий символ тривог і хвилювань.

Якщо у своєму сновидінні ви звернули увагу на серце — це підказує, що у вас є привід для переживань. Можливо, якісь події змусять вас похвилюватися. У той же час, супутні образи сну можуть показати, наскільки обґрунтовані ваші тривоги.

Значення сну, в якому ви бачите серце якоїсь тварини — залежить від того, що це за тварина.

Коров’яче або свиняче серце — передвіщає переживання, пов’язані з вашим добробутом, серце собаки — конфлікт, серце лева підказує, що від вас буде потрібно проявити мужність, і так далі.

Сонник Хассе
Биття серця відчувати — потрапиш в прикре становище.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви відчуваєте сильне хвилювання і відчуваєте, як б’ється ваше серце, готове вискочити з грудей — це передвістя сильних переживань наяву.

Якщо уві сні ви не чуєте биття серця і не можете промацати пульс — легко подолаєте перешкоди на шляху до наміченої мети. Колі уві сні вам здалося, ніби у вас серцевий напад — в реальності переживете велику радість.

Бачити операцію на серці — передвіщає успішне завершення великотрудного справи.

Купувати яловичі або свинячі серця — до приємних сюрпризів, пташині — посваритеся з чоловіком, готувати їх — знак любовної зради, є — до хвороби.

Жіночий сонник
Випробовувати в сні біль у серці і задуха — до неприємностей у справах. Можливо, ви зробите помилку, і вона приведе до серйозних проблем, якщо ви не виправите її вчасно.

Бачити у сні своє серце — передвістя хвороби, занепаду сил.

Серце тварини — передвіщає боротьбу з противниками, з якої ви вийдете переможцем. До вас стануть тягнутися люди.

Якщо уві сні ви відчуваєте биття свого серця — існує ризик незабаром потрапити в прикре становище.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви відчуваєте сильне биття серця — значить, наяву ви можете потрапити в дурну ситуацію, поставити себе в незручне становище.

Езотеричний сонник
Серце — в ході операції, живе у вас можуть бути проблеми з серцево-судинною системою.

Мертве, тварини — вас чекають напади туги, які необхідно перебороти, інакше вони позначаться на здоров’ї.

Муляж, штучний, предмет у формі серця — обман в любові, з меркантильних міркувань: вас, якщо ви даруєте, даєте, робите; ви, якщо вам дають, дарують, ви знаходите.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі