Шабля. До чого сниться Шабля

У сні махати шаблею, немов лякаючи когось — ви так боїтеся того, що оточуючі розчаруються в вас, що схильні перебільшувати ступінь своєї сексуальності. Говорячи простіше, в розмовах ви приписуєте собі уявні жертви своєї сексуальності, при цьому реальний стан куди як скромніше. Обережніше, інакше про ваших бурхливих фантазіях дізнаються, і ви опинитеся в безглуздій ситуації.

Битися уві сні з ким-небудь на шаблях — вам належить поборотися за сімейне щастя, яке у вас захочуть забрати. Можливо, у вашу сім’ю увійде якийсь чоловік, який змінить усталену стан речей, спробує «повернути річку назад». У ваших силах запобігти нещастю, якщо ви будете з обережністю ставитися до тих, хто приходить до вас в будинок.

Шабля, як і більшість видів холодної зброї — символізує пеніс.

Блискуча, красива шабля — символізує сексуальне здоров’я чоловіка.

Іржава або щербатий шабля — говорить про сексуальні розлади або хворобах статевих органів.

Зламана шабля — символізує імпотенцію.

Якщо чоловік б’ється на шаблях і ранить свого суперника — він схильний до гомосексуальних зв’язків.

Якщо чоловік отримує рану від шаблі — він комплексує через недостатні, на його думку, розмірів свого члена, тобто у нього так званий комплекс маленького члена.

Якщо чоловік вкладає шаблю — він прагне якнайшвидше зайнятися сексом зі своєю коханою.

Якщо жінка тримає в руках шаблю — це говорить про її бісексуальність.

Якщо ж жінка б’ється на шаблях — вона схильна до лесбіянство.

Якщо чоловік дарує жінці — він воліє її як сексуального партнера.

Якщо жінка дарує шаблю чоловікові — вона не задоволена своїм сексуальним партнером.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Шабля уві сні — символізує безапеляційність, безрозсудну відвагу і емоційну нестриманість. Бережіться: сон підказує, що ваша або чиясь різкість може призвести до раптової і дуже важкою сварці. Чим сильніше виблискує шабля у вашому сні, тим сильніше емоції можуть засліпити вас наяву.

Сонник Хассе
Шабля — будеш сміливим і відважним; рубати нею — прокладеш собі дорогу в життя; бути пораненим — тривоги; гостру — твої наміри увінчаються успіхом; тупу, надщерблених — твій праця марна; зламану — будеш переможений.

Сонник XXI століття
Бачити шаблю в сні — означає наяву відчути свою силу; приймати в подарунок — до отримання почестей; знайти уві сні шаблю — знак того, що у вас небезпечні товариші; зламати шаблю — на радість; бути пораненим шаблею — до тривог.

Рубати уві сні шаблею — значить прокласти собі дорогу в життя; рубати нею направо і наліво — означає, що ви можете завдати рішучого удару.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви розмахуєте шаблею, намагаючись налякати когось — це означає, що вам небайдуже думка оточуючих. Ви дуже боїтеся, що в вас розчаруються інші люди, тому вам властиво перебільшення своїх достоїнств і сексуальності. Часом ви вигадуєте історії про свої пригоди, причому любите прикрашати події. Однак надто захоплюватися не варто — не приведи Господи, хто-небудь дізнається, і вам буде ніяково.

Битися на шаблях — означає, що ви будете боротися за особисте щастя, яке у вас можуть забрати. Цілком можливо, що в сім’ї з’явиться людина, яка спробує змінити вашу думку. Вам слід бути обережніше по відношенню до інших людей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі