Шафа. До чого сниться Шафа

Шафа — символічне вмістилище нашого досвіду, пережитих емоцій, що пішли почуттів. Значення предметів, що знаходяться в шафі, слід тлумачити теж. Це ті якості, які слід проявити (витягнути з шафи) або приховати (класти в шафу).

Шафа, набитий одягом і речами — означає, що ваші взаємини з кимось заплутані.

Порожній шафа — розчарування в житті.

Замкнений шафа — вам зустрінеться впертий чоловік, який зберігає свою таємницю.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити сон, в якому ви заглядаєте в свою шафу — означає, що найближчим часом ви передчуваєте якісь зміни.

Якщо уві сні ви перебираєте свій одяг з метою підібрати щось підходяще — це віщує вам деякі складнощі у спілкуванні з оточуючими. Можливо, обставини змусять вас змінити імідж.

Бачити у своєму гардеробі нову гарний одяг — передвістя швидких змін на краще. Чужа одяг у вашій шафі підказує, що ви ризикуєте бути звинуваченим в чужих гріхах, Нерідко такі сни застерігають від спокуси грати невластиву вам роль.

Сонник Хассе
Шафа купувати — благополуччя; щось у ньому ховати — повинен будеш себе обмежити; бачити — відвертість більше приверне людей, ніж скритність; для білизни — заручення; для сукні — щастя.

Сонник від А до Я
Якщо приснився платтяна шафа, повний наймодніших і вишуканих нарядів — наяву вас чекає неймовірна радість від довгоочікуваної зустрічі з коханою людиною.

Посудний шафа — передвіщає, що вам доведеться найнятися на роботу до того, хто буде намагатися спокусити вас, використовуючи силу свого становища.

Сон, в якому ви опинилися замкненими всередині тісного та задушливого шафи — означає важке матеріальне становище.

Купувати у сні новий шафа — передвіщає швидкі і позитивні зміни в плані влаштування особистого життя.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі