Шакал. До чого сниться Шакал

У небезпечній близькості від вас причаївся давній лютий ворог, який при нагоді із задоволенням залишив би від вас мокре місце. Однак можемо вас втішити: багато хто з підстроєних їм неприємностей у результаті обернуться проти нього ж самого, залишивши йому розчарування, а вам — перемогу. Спритний, майстерний інтриган виявиться спійманим у власний капкан. Напад шакала сниться до вашої досади: суперник переможе вас в битві за любов обраниці, яка проявить нерішучість. Ви поринете в горі і відчай і тільки потім усвідомлюєте, що ця втрата була благом для вас.

Сонник Ванги
Шакал віщує жорстоке і важкий час, коли ви ні в кого не знайдете співчуття, тільки помилкові слова і жорстокість. Але якщо ви розлютили і будете відповідати злом на зло, то не буде вам прощення, тому моліться за душі тих, вас, за душі ворогів своїх, тільки це вам зарахується.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився шакал — будьте обережні, у вас з’явився дуже небезпечний ворог; вбити уві сні шакала — позбутися даремних підозр; бути укушеним уві сні шакалом — до великих неприємностей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі