Шаман. До чого сниться Шаман

Побачити в сні танцюючого шамана — знак того, що якісь сторонні події можуть буквально заворожити вас, відволікаючи увагу від ваших насущних справ і планів. Тим часом, сон підказує, що нічого серйозного навколо вас найближчим часом не відбудеться, а тому вам краще зосередитися на власних справах.

Сонник Білого мага
Бачити у сні шамана — в реальності вас постараються підпорядкувати своїй волі, щоб використовувати в своїх цілях.

Якщо вам приснилося, що ви шаманили — значить, насправді ви намагаєтеся вдатися до обману, щоб приховати від оточуючих погано характеризують вас речі. Вам не вдасться це зробити, так як обман буде розкритий.

Еротичний сонник Данилової
Побачений у сні шаман — говорить про те, що бажання забороненого опанувало вашими помислами і повністю керує вашими діями. Прагнення до неприродності, збоченості, безглуздості може круто змінити ваше життя, в результаті чого ви ризикуєте втратити все те, чого так довго домагалися.

Бачити себе в сні в ролі шамана — до змін в інтимному житті, значного розширення сексуального діапазону.

Бачити у сні шамана, що здійснює обряд — означає, що ви все ще горите бажанням володіти давнім об’єктом вашої пильної уваги.

Езотеричний сонник
Шаман — це ваш внутрішній голос, прислухайтеся до нього.

Чаклує — ви можете змінити багато чого в своєму житті, якщо дійсно побажаєте цього.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився шаман — до неприємностей; якщо приснився танцюючий шаман — до здоров’я і благополуччя; якщо наснилося як шаман б’є в бубон — до нових планам; бути самому в сні шаманом — до важливих подій у вашій родині.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі