Шампанське. До чого сниться Шампанське

Пити в сні шампанське — цей сон говорить про швидку сварці з близьким другом (або подругою) через якусь дрібницю. Для того щоб запобігти сварку, вам потрібно просто не зустрічатися якийсь час.

Приймати ванну з шампанського — ви втомилися від рутини і вже давно потай мрієте про якийсь емоційному сплеску, зміні обстановки.

Відкривання пляшки шампанського — символізує статевий акт.

Розливання шампанського по келихах — символізує повноцінний статевий акт і сім’явиверження.

Якщо чоловік п’є шампанське з келиха — він отримує задоволення від сексуальних контактів зі своєю постійною партнеркою, цінує це і прагне зберегти існуючий стан.

Якщо жінка п’є шампанське — вона сексуальних відносин з чоловіком воліє любов до іншої жінки.

Якщо ви не можете відкрити пляшку шампанського — у вас проблеми з досягненням повноцінного сексу.

Сонник Ванги
Пити в сні шампанське — наяву потерпіти фіаско через свого ставлення до оточуючих. Не можна вимагати від людей, чого вони не хочуть, та й не повинні вам давати. Ви самі повинні бути до них добрі, тоді і вони дадуть відповідь тим же.

Якщо уві сні вас обливають шампанським — цей сон пророкує вам, що ваше невдоволення вчинками інших людей не принесе вам нічого хорошого. Засуджувати завжди легше, ніж допомогти і підбадьорити невірно діючої людини. Поки будете йти цим легким шляхом, ви не отримаєте нагороди.

Сон, в якому ви відкриваєте пляшку шампанського — пророкує вам незабаром велику сварку з вашої ж вини, в результаті чого ви позбудетеся довіри і підтримки досить впливової людини.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні вас пригощають шампанським у фешенебельному ресторані — стало бути, наяву незабаром послідує запрошення на знаменна торжество з розкішним банкетом і безліччю гостей, серед яких ви будете аж ніяк не останньою фігурою.

Відкрита з гучним бавовною пляшка шампанського, з горлечка якої стрімко витікає рясна піна — таке сновидіння віщує знайомство з цікавим і приємним у всіх відносинах молодою людиною.

Жіночий сонник
Пити в сні шампанське — зазнати невдачі через свого ставлення до оточуючих. Не вимагайте від людей того, чого вони не хочуть або не можуть вам дати.

Якщо уві сні вас обливають шампанським — такий сон пророкує, що ваше невдоволення вчинками інших людей не принесе нічого доброго.

Сон, в якому ви відкриваєте пляшку шампанського — пророкує незабаром велику сварку з вашої ж вини, в результаті чого ви позбудетеся довіри і підтримки досить впливової людини.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні, як відкривають шампанське — до насолод і задоволень, про які ви навіть і не мріяли. Власноруч відкривати пляшку шампанського — свідоцтво про вашому прагненні до неодмінного успіху у протилежної статі.

Закупорювати уві сні розпочату, але не допиту до кінця пляшку для чоловіка — означає бажання самоствердитися в очах коханої жінки, захищати її і бути опорою у всьому.

Для жінки такий сон — символізує її опір влади чоловіків, небажання підкорятися і залежати від кого б то не було.

Облитися шампанським — прагнення до досягнення сексуальної гармонії, бажання повністю задовольнити свого партнера.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі