Шарманка. До чого сниться Шарманка

Бачити у сні шарманку — знак того, що вам належить слухати скарги якоїсь жінки, у якої не все спокійно в особистому житті.

Якщо такий сон приснився представниці жіночої статі — страшного, в общем-то, нічого не буде — чашка чаю, чарка коньяку, і всі проблеми вашої нещасної кинутої або обдуреною подружки згладяться.

А от чоловікам, що побачили уві сні шарманку — потрібно бути обережніше, тому що задушевна розмова може зайти надто далеко і є ризик загрузнути в абсолютно непотрібному вам адюльтер.

Самому грати на шарманці — не варто так наполегливо домагатися розташування вподобаного вам людини. Настирливі спроби зав’язати знайомство можуть бути сприйняті ним як посягання на свободу, і тоді ніякого продовження не буде.

Зламана або дуже стара, пошарпана шарманка — символ того, що у вашій родині не все гаразд, і поки ситуація не вийшла з-під контролю, слід розібратися з причиняющей занепокоєння проблемою.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам сниться, що Ви граєте на шарманці — значить, Ви зробите легковажний вчинок, про який будете сильно шкодувати.

Чути в сні звуки шарманки — до неприємних новин.

Бачити старовинну шарманку — до щасливого завершення справи. Можливо знайомство з близьким по духу людиною.

Якщо Ви бачите в сні шарманщика — хтось змусить Вас змінити свої принципи. Молодій жінці такий сон обіцяє шлюб з розрахунку.

Сонник Морозової
Грати на шарманці перед публікою — отримати приз, виграш чи спадщину.

Езотеричний сонник
Шарманка — до смутку, сліз, тузі за померлою або надовго виїхали.

Самому грати на шарманці — тужити будуть по вас, і ця туга буде щемить ваше серце.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі