Шахи. До чого сняться Шахи

Шахи — ця гра символізує непередбачувану гру життя. Божественне приречення, сплітаючись з власною волею створюють нашу долю.

Грати в шахи зі знайомим — вас чекає розчарування в ньому.

З незнайомцем грати, дивитися на граючих — хтось розставляє проти вас мережі, інтригує за вашою спиною.

Сонник Фрейда
Грати у сні в шахи — у вашому житті є якась «заноза«, яка, хоч і не напружує вас дуже сильно, все ж не дає спокійно жити і насолоджуватися всім, що ви маєте.

Якщо уві сні вам поставили мат — значить, вас чекає сварка з коханою людиною, якій можна запобігти, якщо ви обоє постараєтеся терпиміше ставитися до примх один одного.

Спостерігати за шаховою партією, яка відбувається у вашому сні — не судіть про інших людей строго. Зрозумійте: не всі люди згодні з вашими принципами та поглядами на світ, тому їх не потрібно нав’язувати силою.

Якщо уві сні ви грали в шахи і опинилися у важкій ситуації — значить, хтось близький і дорогий зізнається вам у якомусь непристойному вчинку, і потрібно буде проявити всю наявну у вас тактовність, щоб не образити людину, яка зважився на відвертість.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Шахи або шашки уві сні — підказують, що якісь ваші плани або задумки, можливо, красиві і чудові, але, на жаль, відірвані від реальності. Бути може, ви занадто ускладнюєте якісь питання або ж втрачаєте з уваги, що світ яскравішим і різноманітнішим, ніж чорно-біла шахова клітка.

Сонник від А до Я
Грати у сні в шахи, показуючи дивовижні (хоч наяву непритаманні вам) здібності — можете отримати підвищення по службі.

Якщо ж у сні програєте в шахи явно більш сильному супернику — значить, вас переконають в неправильності зробленого вами вибору.

Грати білими фігурами — отримаєте вигідну пропозицію, яке може принести значний прибуток.

Чорні постаті — символізують збитки і втрати.

Еротичний сонник Данилової
Сновидіння, в якому ви граєте в шахи — знаменує розлад, пов’язаний з нерозумінням партнера, його небажанням вислухати вас, в розбіжності поглядів на серйозні теми.

Грати у сні в шахи з сильним противником — передвістя вашої покірності і смиренності перед владною людиною.

Якщо гра закінчується внічию — в реальному житті вас чекає цікаве проведення часу, інтригуюче знайомство з привабливим чоловіком з усіма витікаючими наслідками.

Програти шахову партію уві сні — наяву ви будете мати справу з неприємним, нечесним людиною, яка може схилити вас до непристойною вчинків і неприємним для вас діям.

Виграти у сні — в реальності візьмете участь у цікавому заході, який обіцяє масу нових знайомств, любовних пригод і насолод.

Езотеричний сонник
Шахи — в грі ваші необдумані дії призведуть до поразки або повного краху.

Рокіровка — ви хочете сховатися за чужими спинами, але вас замучить совіти.

Ожилі фігури — вам доведеться докласти всі свої сили і розум, можливо, звернутися за порадою до юриста, щоб вирішити свої проблеми.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі