Щеня. До чого сниться Щеня

У сні бачити себе граючим з маленьким цуценям — вас чекає якийсь незвичайний подарунок від близької людини. І зовсім не обов’язково, щоб це було щеня, подарунок може бути й іншого роду.

Вибирати цуценя на ринку — людина, якій ви віддані душею і тілом, насправді нещирий з вами, за вашою спиною він розпускає про вас плітки.

Якщо вам приснилося, що ви знайшли на вулиці бездомного цуценя — значить, вам належить допомогти сильно нужденному в усіх відношеннях людині. Найголовніше — не злякатися відповідальності та надати підтримку вчасно.

Бачити себе самого маленьким безтурботним щеням — ви втомилися від проблем, вам потрібно усамітнитися і побути трохи на самоті. Це буде надійним способом розібратися у власних думках і почуттях.

Чоловікові побачити уві сні кілька цуценят близько їх матері — ви зустрінетеся з жінкою, яка буде сильно нагадувати вам вашу мать, і, крім своєї волі, випробуєте до нової знайомої статевий потяг.

Якщо ж подібний сон був побачений жінкою — значить, вона зустріне симпатичного молодого чоловіка, який їй дуже сподобається. Врахуйте, предмет симпатій сновідіци буде набагато молодший за неї.

Щеня в сновидінні — символізує дитини.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви безтурботно граєте з цуценям — є відображенням ваших думок про появу дитини.

Якщо при цьому хтось із чоловіків знаходиться поруч з вами — саме цієї людини ви хочете бачити в якості батька вашої дитини.

Сонник від А до Я
Бачити у сні бездомного недоглянутого цуценя — означає, що вам доведеться понести значні витрати для досягнення поставленої перед собою мети.

Купувати породистого щеняти з хорошим родоводом — попередження бути насторожі при ризикованою фінансової угоді.

Хворий щеня — знак серйозних неприємностей і фізичної недуги.

Якщо уві сні вас укусив злий щеня — це означає, що ви займетеся сумнівним справою, яка не принесе очікуваного доходу, кинувши вас в пучину боргів і безгрошів’я.

Сонник закоханих
Грати у сні з цуценям — означає, що улюблений зробить вам подарунок, який здивує вас. Якщо ви купуєте щеня на базарі, значить, партнер нечесно поводиться з вами, розпускаючи брудні плітки.

Сон, в якому ви підібрали на вулиці цуценя — передвіщає швидку зустріч з людиною, якій необхідна ваша підтримка.

Якщо ж вам сниться, що ви безтурботний щеня, це говорить про те, що вам набридли постійні проблеми і ви мрієте відпочити і побути наодинці зі своїми думками.

Якщо чоловікові насняться цуценята разом з собакою — це означає, що його партнерка буде схожа на його матір.

Жінці такий сон — обіцяє зустріч з молодим чоловіком, абсолютно недосвідченим в сексуальному плані. Зв’язок з ним принесе їй величезне задоволення.

Езотеричний сонник
Щеня грає — близькі друзі можуть обдурити, зрадити.

Спить — вам стануть ближчими люди, які молодше вас, можливо, діти.

Лащиться — вам належить полюбити людину значно молодше вас або вашого колишнього коханого (кохану).

Багато цуценят — вас будуть оточувати люди, які молодше вас за віком. Можливо, ваше покликання у виховання молоді.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі