Щілина. До чого сниться Щілина

Бачити у сні світло, вибивається з щілини — та людина, яка вам здавався нецікавим, зробить щось незвичайне, екстраординарне, що здивує вас.

Бачити, як щось потрапило в щілину і ви хочете цей предмет вийняти — під час заняття сексом вам завадять, і ви відчуєте сильне потрясіння.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося, що ви намагаєтеся заткнути всі щілини у віконній рамі — це є попередженням про те, що ваш чоловік хоч і буде гідною парою, проте його ніяк не можна буде назвати заможною людиною.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам сниться, що Ви упустили щось у щілину — значить, Ви знайдете те, що давно втратили і вже не сподівалися відшукати.

Якщо Ви сховали щось у щілину і не можете знайти заховане — у відповідальний момент Ви забудете зробити щось важливе і необхідне.

Чистити щілину і виймати звідти сміття — означає, що Ваше здоров’я знаходиться під загрозою, і Ви самі у цьому винна.

Якщо у сні Ви потрапили ногою в якусь щілину і зламали каблук або навіть підвернув ногу — значить, дуже скоро на Вас звалиться несподіване щастя, про який Ви і не мріяли.

Якщо Вам сняться таргани в щілини — значить, наяву Вас буде переслідувати неприємний людина, хтось буде домагатися близьких відносин з Вами.

Сонник Білого мага
Якщо вам приснилося, що ви пролазили крізь вузьку щілину — це характеризує вас як людину, здатну на будь відчайдушні вчинки і божевілля з тієї причини, що вам не раз вдавалося з честю виходити з неймовірних колотнеч цілим і неушкодженим.

Бачити у сні, як хтось пролазить крізь щілину — ваш сон свідчить, що від вас вислизне розгадка якогось заплутаного події. Ви були так близькі до розгадки, майже на порозі відкриття, але через свою неуважність прогавили момент, коли таємне могло стати явним.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться світло, яке ллється з щілини — це означає, що нецікавий вам людина скоїть вчинок, який вразить вас.

Намагатися щось вийняти з щілини — до того, що під час заняття сексом вам завадять і це негативно позначиться на вашій психіці.

Езотеричний сонник
Щілина в будові — ви не помічаєте, як кудись «витікають» ваші цінності (гроші, інтелектуальні багатства). На це необхідно звернути увагу.

Поглядати в щілину — красти чужі цінності. Це добром не закінчиться.

Прищемити частина тіла — випробувати хворобливу заздрість до когось. Це дуже небезпечне почуття.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі