Щипці. До чого сняться Щипці

Косметичні щипчики уві сні — це передвістя образ, а також неприємних або навіть хворобливих переживань. Сон підказує, що хтось може образити ваші почуття.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви бачите манікюрні щипці — є застереженням. Вам слід добре обміркувати майбутнє заміжжя і уважніше придивитися до вашого майбутнього чоловіка. Цілком імовірно, що вам вдасться розглянути в ньому погані нахили, які дуже скоро зіпсують ваші відносини.

Сучасний cовмещенний сонник
Накручувати волосся за допомогою щипців — означає, що Вам належить спланувати свій відпочинок так, щоб не розтратити всі гроші.

Шукати щипчики для брів — означає, що найближчим часом Ви не зможете займатися нічим, окрім роботи.

Колоти щипцями горіхи для жінки — шанувальник влаштує їй шикарний вечір; чоловікові цей сон передвіщає вигідна справа з великим прибутком.

Якщо Ви прийшли до лікаря з наміром вирвати зуб і зламалися хірургічні щипці — значить ви дорікаєте себе за слабовілля, нерішучість, невміння вчасно відмовити.

Якщо ви побачите у сні щипці — це означає, що наяву вам належить розколоти твердий горішок.

Якщо ви вдало користуєтеся щипцями — ви доведете важка справа до переможного кінця, якщо щипці вас не слухаються, ви зазнаєте поразки в якійсь справі.

Сонник від А до Я
Бачити у сні манікюрні щипці — означає, що у вашому житті відбудеться різкий перелом, який в кінцевому рахунку принесе вам успіх, багатство і популярність.

Камінні щипці — віщують початок періоду підвищеної ділової активності та успіху в бізнесі.

Зламані щипці — знак того, що райдужні плани і надії раптово обернуться повним провалом.

Бити когось щипцями — це сон-попередження не йти на поводу своїх почуттів і не слідувати легковажним радам.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі