Щит. До чого сниться Щит

Якщо Вам сниться, що Ви захищаєтеся за допомогою щита — значить, ви не бажаєте залежати від зовнішніх обставин і не берете їх у розрахунок.

Якщо Ви бачите щит, прикрашений коштовностями — це означає, що Ви втомилися від буденності і Вам хочеться зробити щось незвичайне, приголомшливе.

Якщо Ви воюєте на турнірі і Ваш щит пробивають — значить, Ваші вороги не хочуть зв’язуватися з Вами, вони побережуть свої сили.

Якщо Вам сниться, що Ви намагаєтеся взяти щит, але не можете відірвати його від землі — це передвіщає хворобу або погіршення самопочуття.

Загальний сонник
Якщо вам наснився щит — ви випадково дізнаєтесь інтимну таємницю своєї коханої (коханого).

Вам приснилося, що ви подарували або втратили щит — ви дізнаєтеся, що у вашої коханої (коханого) є інтимна таємниця, яку вам не судилося дізнатися.

У сні вам подарували або ви купили щит — у вас з’явиться інтимна таємниця, яку ви постараєтеся ретельно приховати від своєї коханої (коханого).

Якщо вам приснилося, що ви розбили щит — ваша кохана (коханий) відкриє вам своє інтимне таємницю, після чого ви посваритеся, а може, навіть і розлучитеся.

У сні у вас вкрали щит — хтось із ваших недоброзичливців, дізнавшись ваше інтимне таємницю, розтрубили про неї по всьому світу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі