Щука. До чого сниться Щука

У сні зловити на риболовлі щуку — вас чекає зустріч зі старим знайомим, якого ви раніше знали як невдаху в особистому житті. Тепер ви будете здивовані його високим особистим статусом.

Є щуку уві сні — ви станете свідком того, як веде себе в сексі людина, що має репутацію вольового і владного. Ви побачите, що в ліжку він любить грати роль підлеглого і виконувати всі бажання свого «повелителя». Таким чином, у вас в руках опиниться інформація, яка буде багато чого коштувати, і саме вам належить вирішити, як скористатися цими відомостями.

Сонник Ванги
У своєму улові ви виявили велику зубасту щуку — це означає, що наяву ваші недоброзичливці самі попадуться в пастку, яку приготували для вас.

У сні вас пригощають смачним блюдом, приготованим з річкової хижачки — наяву вам слід бути обережніше. Вас спробують ввести в оману, щоб отримати з цього вигоду.

Вам приснилося, що ви зловили гігантську щуку, але без луски — це пророкує важкі випробування і хвороби. Але вам необхідно пам’ятати, що все, що відбувається з вами, послано Богом для очищення душі і помислів людини. Тому наберіться терпіння і все, що відбувається з вами прийміть як неминучість.

Сонник Езопа
Щука — є символом чарівництва, надприродною допомоги, наприклад, вона виступає як казкового помічника, коли вимовляють заклинання: «По щучому велінню, по моєму бажанню!»

Крім того, щука — злісний і жорстокий хижак, тому часто сприймається як уособлення жадібності, жадібності, підступності, хваткость, розважливості.

У багатьох казках щука — мудра риба, до неї звертаються за порадою.

У сні зловити щуку — не відмахується від корисного ради, яка вами дають, краще скористатися ним, ніж в черговий раз вчитися на власних помилках.

Бачити у сні, як щука пожирає маленьку рибку — наяву відчувати дискомфорт, спілкуючись з людьми, які дратують вас своїм раціоналістичним підходом абсолютно до всіх сторін життя.

Сон, в якому ви рятуєтеся від гігантської щуки під водою — пророкує неприємності, які виникнуть у вас через вашу прямолінійності і відвертості.

Є блюдо з щуки — такий сон передвіщає вам виконання бажань, щасливий період, в який, проявивши кмітливість, ви зумієте поліпшити своє матеріальне становище.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Щука, побачена у сні — підказує, що ваша прибуток не обійдеться без суперечок. Можливо, вас очікують неприємні розгляду з партнерами по бізнесу або з конкурентами.

Спіймати щуку — хороший знак, що передвіщає перемогу в суперечці, пов’язаному з прибутком.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви зловили велику зубасту щуку — це означає, що наяву ваші недоброзичливці самі попадуться в пастку, яку приготували для вас.

Якщо ця риба була без луски — це пророкує важкі випробування і хвороби. Наберіться терпіння і все, що відбувається з вами сприйміть як привід для очищення душі і помислів.

Якщо вам сниться, що вас пригощають смачним блюдом з щуки — будьте обережні наяву. Вас спробують ввести в оману, щоб отримати з цього вигоду.

Рейтинг статті:
(1 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі