Щупальця. До чого сниться Щупальця

У сні ви відчуваєте, як до вас тягнуться огидні, слизькі щупальця — цей сон передвіщає вам важку і тривалу хворобу.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Ви бачите в сні восьминога з величезними щупальцями — це попереджає Вас про небезпеку, інтризі, яку затівають проти Вас.

Якщо Ви займалися підводним плаванням і Вашу руку затиснув щупальцями краб — значить ви недостатньо сумлінно ставитеся до своїх обов’язків.

Якщо Ви намагаєтеся витягти м’ясо з щупальців вареного краба або раку — це попереджає Вас про те, що Ви дієте нераціональним способом.

Поранити до крові руку про щупальця — Ваші родичі дуже хочуть з Вами зустрітися, можливо. Вас відвідає родич, який живе далеко від Вас.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні вам привиділися довгі щупальця нікого огидного монстра — це означає, що в реальному житті проти вас готується змова, в якому консолідуються як ваші вороги, так і друзі.

Відрубані, але все ще звиваються щупальця — знак смерті і гірких сліз.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви відчуваєте, як до вас тягнуться огидні, слизькі щупальця — можливо, вам загрожує важка і тривала хвороба.

Езотеричний сонник
Щупальця морської тварини — лякають, загрожують вам загрожує небезпека захворіти або потрапити в катастрофу, причину чого треба шукати у власних помилках відхиленнях.

Відрубувати — якщо ви знайдете в собі причину своїх нещасть, то звільнитеся від наслідки гріхів (карми) і небезпека відпаде.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі