Щур. До чого сниться Щур

Бачити у сні пацюків — означає, що ви будете обмануті і побиті вашими сусідами. Можливі також сварки з вашими компаньйонами.

Схопити в сні пацюка — означає, що ви будете зневажати людську ницість і гідно здолаєте своїх ворогів.

Убити в сні пацюка — знак перемоги в будь-якій справі і в будь-якій ситуації.

Сонник закоханих
Сон про щурів — обіцяє обман з боку коханого або шанувальника, у відданості якого ви досі не сумнівалися.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Щур уві сні — символізує приховану загрозу і небезпеку. Такий сон говорить про те, що вас обтяжують неясні передчуття якоїсь біди. Можливо, хтось із вашого оточення готує вам пастку або ж збирається кинути вас у важку хвилину.

Сонник для всієї родини
Біжать щури — потрібно на час виїхати в інше місце, хоча б на два тижні.

Гризе щур — час подумати про заготовках на зиму.

Суботній сон — ви укладете вигідну угоду, яка принесе вам непоганий дохід.

Недільний сон — вас чекають приємні домашні клопоти.

Сонник Нострадамуса
Щур — символ розбірливості, вередливість, плодючості, загибелі, удачі.

Бачити море щурів, що поїдають урожай — цей сон попереджає, що, якщо не будуть вжиті заходи щодо збереження земель і розумного винищенню шкідників сільського господарства, це може обернутися екологічною катастрофою, яка приведе до голоду.

Бачити незвично красиву білу щура, що їде в екіпажі — означає, що переговори з північної державою не будуть такими легкими, як здається на перший погляд. Сон попереджає, що зовнішність оманлива і схильність до розкоші чи не свідчить про м’якість характеру і розташуванні до компромісів.

Бачити пари щурів, що розгулюють по вулиці, як люди — передвістя того, що в 2020 році захисники природи оголосять рік недоторканності живих істот.

Бачити корабель, яким керують щури — цей символ означає, що перед епохою загального процвітання доведеться пережити важкий період, який почнеться з повені в 2066.

Бачити людей, які готують страву з щурів — означає, що 2008 рік ознаменується повальним поклонінням перед пацюками, досліди над якими дозволять відкрити ліки, дуже потрібне для людини.

Бачити людей з щурячими хвостами — знак, який попереджає про хворобу, повинен навести на думку про здоров’я і турботі про безпеку життя.

Бачити, що пацюки готуються до нападу — передвістя агресії з боку Великобританії.

Сонник від А до Я
Бачити у сні пацюків — означає появу таємних ворогів, від яких не так-то просто позбутися.

Бігаючі по дому величезні, нахабні щурі — наяву віщують сімейні неприємності і нещирість друзів, розлади справи і збитки.

Якщо уві сні ви ставите на щурів пастку — значить, наяву вам стануть відомі наміри ваших ворогів.

Потрапила в пастку щур — передвіщає пограбування квартири або скандал з сусідами. Вбити щура — позбутися наклепів і суперництва. Здохла щур — до заразної хвороби.

Виганяти щурів з кімнати, орудуючи коцюбою або чимось в тому роді — чекає боротьба з перемінним успіхом і жалюгідним результатом.

Злякатися уві сні пацюків — наяву пропадете в неприємну історію і будете помилково звинувачені.

Схопити щура руками — випробуєте огиду до низького, підлого людині.

Бачити кота, що ловить щура — вчасно отримаєте рятівну підтримку.

Якщо кіт на ваших очах пожирає щура — станете свідком неприємної сімейної сцени в будинку своїх знайомих.

Англійська сонник
Бачити у сні пацюків — це попередження про безліч ворогів, які доставлять Вам занепокоєння і тривогу. Для люблячих — цей сон означає суперника, який має величезний вплив на Вашу суджену, який зробить все, щоб витіснити Вас з її серця і зайняти Ваше місце. Сон також — попереджає, що якийсь уявний друг намагається порушити Ваше щастя і душевний спокій.

Сонник Цветкова
Щур — горе, сльози, небезпека; вбити щура — удача, тим більше, чим більше була убита щур у сні; білий щур — прихована небезпека.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі