Шибениця. До чого сниться Шибениця

Бачити страту одного через повішення — пророкує, що якщо ви не хочете нещастя. Ви повинні прийняти тверде рішення в якомусь відчайдушно важкій справі.

Бачити себе на шибениці — знак того, що ви постраждаєте від зловмисності уявних друзів.

Якщо молода жінка бачить, що її коханець страчений через повішення — цей сон означає, що вона вийде заміж за безпринципного людини.

Якщо ви рятуєтеся будь-яким способом від шибениці — вас очікує бажане придбання.

Бачити, що ви вішаєте ворога — означає успіх у всіх справах.

Сонник закоханих
Якщо дівчина бачить у сні, що її коханий повішений — це застерігає її від спілкування з нечесним і безпринципною людиною.

Бачити себе повішеним — означає, що у вас будуть неприємності через кохану людину, яка надійде з вами нечесно і непорядно.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Шибениця — цей образ прямо вказує на те, що ваші справи і положення знаходяться в підвішеному стані, так що щоб уникнути біди вам необхідно терміново прийняти якесь тверде рішення.

Якщо наяву у вас є якісь питання, з вирішенням яких ви зволікайте — сон радить вам визначитися якомога швидше, інакше петля подій загрожує затягнутися на вашій шиї.

Образ ворога, повішеного уві сні — говорить про те, що ви сміливо можете махнути рукою на свої неприємності і проблеми, всі питання вирішаться самі собою.

Сонник від А до Я
Бачити у сні шибеницю — наяву вас підстерігає небезпека, якщо на ній нікого немає.

Якщо на ній хтось висить — це до багатства.

Бачити себе на шибениці — ви постраждаєте від зловмисності уявних друзів.

Сон, в якому вас підводять до шибениці, збираючись стратити — означає, що незабаром вам належить отримати несподіваний і дуже приємний сюрприз.

Якщо ви будь-яким способом рятуєтеся від страти через повішення — вас очікує бажане придбання.

Вішати уві сні когось — означає успіх у всіх справах.

Бачити, як вішають знайомого вам людини і бути не в змозі допомогти йому — значить, ви вийдете заміж за безпринципного людини.

Сон, в якому фігурує шибениця — свідчить про ваш перевтомі і ослабленому серце.

Сонник XXI століття
Взагалі окремо стоїть шибениця уві сні — це знак безчестя, осоромлення і недоброзичливості.

Шибеницю бачити — до звинувачення, помилковим друзям; будувати її — до несподіваних змін; бачити, що хтось висить — до перемоги над противником, самому висіти — на радість, високої честі, великого щастя, вішати ворога — до успіху у всіх справах, самому повіситися у сні — до припинення поточних занять і справ. Для хворого бути повішеним у це — до позбавлення від хвороби.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі