Шило. До чого сниться Шило

Шило — цей символ асоціюється з роботою, таємницею, болем. Цей інструмент був практично в кожному господарстві і використовувався в самих різних роботах. В цілому шило символізує несподіванка, раптові неприємності, обман, хитрість, дрібниця, якою не варто надавати значення.

Бачити у сні, що сусід приходить до вас з шилом і вимагає натомість шматок мила — нічого серйозного не станеться, ваші страхи марні і перебільшені; не витрачайте час даремно і не витрачайте дорогоцінні сили.

Шукати і не знаходити шила в мішку з інструментами — будьте уважні, і тоді не доведеться втрачати час даремно; ваші підозри не виправдаються; не поспішайте звинувачувати підозрюваних вами в обмані, спочатку переконайтеся в правоті своїх підозр.

Бачити у сні, що ви підскочили від уколу шилом — будьте обережні, дехто бажає виставити вас на посміховисько, остерігайтеся людини зі злим мовою, не вступайте в суперечку.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні шило в своїх руках — ви неприродно агресивні, жорстокі, що проявляється в сексуальній сфері в якості насильства і бажання підпорядкувати собі партнера у всьому. Такий сон може бути розглянутий як ознака прихованого садизму.

Вколотися уві сні шилом — зазнати поразки від давніх супротивників і зганяти злість не тільки на оточуючих, але й на собі самому.

Бачити шило в руках іншої людини — ваша щирість може бути використана проти вас, тому не присвячуйте в таємниці свого серця навіть партнера.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилося шило — до неприємної несподіванки; користуватися у сні шилом — ви зміцнюєте добробут свого будинку; знайти уві сні шило — на превеликий подарунку; вколотися уві сні шилом, але не до крові — виграєте судовий процес, але за допомогою друзів; вколотися уві сні шилом до крові — візит далеких родичів; вколотися шилом під час шиття — у ваш будинок увійде молода жінка.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі