Шипшина. До чого сниться Шипшина

Кущ шипшини уві сні — говорить про те, що ви заплуталися у власних почуттях і ризикуєте випробувати безліч образ і прикрощів.

Квіти шипшини — знак марних надій і обдурених очікувань.

Сонник Білого мага
Побачити в сні квітучий шипшина — вас чекають удача й успіх у будь-якому вашому починанні за умови, що ви спробуєте здійснити задумане в перший тиждень після сновидіння. При цьому не соромтеся просити допомоги і доброю порадою.

Бачити у сні свіжі плоди шипшини — вам нарешті воздасться за всі ваші старання. Ви побачите реальний і цілком значимий і відчутний результат своєї справи.

Рвати уві сні плоди шипшини — ви намагаєтеся передчасно зняти вершки, хоча вони ще не готові. Говорячи інакше — не квапте події, тому що в цьому випадку ви ризикуєте залишитися без прибутку взагалі. Наберіться терпіння.

Сонник Ванги
Побачити в сні квітучий шипшина — до фатальних змін у вашому житті, після яких ви не зможете жити як і раніше, зміниться весь ваш уклад і навіть деякі звички. Ви будете по-новому сприймати свої взаємини з оточуючими і, переоцінивши їх, багато виграєте надалі.

Шипшина з плодами — знак багатства і щедрості, процвітання і благополучного майбутнього. Якщо уві сні ви обриває плоди з куща шипшини, то це означає, що ви своїми зусиллями досягнете достатку і спокійного життя.

Пити в сні відвар або сироп шипшини — знак того, що неприємності скоро закінчаться і почнеться період розквіту вашого здоров’я, контактів з людьми, працездатності і почуттів.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився шипшина — ваше життя буде сповнене приємними випадковостями; милуватися, зривати уві сні шипшина — ви виробляєте приємне враження; дарувати уві сні шипшина — до одужання або хорошого здоров’я; ставити у вазу шипшина — до приємних новин.

Сонник О.Смурова
Шипшина уві сні віщує небезпеку і перешкоди в справах.

Заварювати шипшина уві сні або пити чай з шипшиною означає, що ви подолаєте свої слабкості.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі