Шишка. До чого сниться Шишка

Образ шишки був викликаний в сновидінні, швидше за все — у зв’язку з відкладіть у вашій підсвідомості народним вираженні: «На нього всі шишки сиплються», тобто в реальному житті ви зіткнулися з людиною, на якого «всі біди валяться», а, може бути , наяву вам так не щастить, що наведене вище вираз ви застосовуєте до себе.

Збирати уві сні шишки — свідчення того, що незабаром настане так звана «чорна смуга» у вашому житті. Деякий час вам буде не вести буквально у всьому, але що найцікавіше, що ви будете самі в цьому винні. Можливо, ви зробите легковажний вчинок або нашкодите хорошому людини.

Якщо шишка впала на вас з дерева — передвістя великої біди. Можливо, такий сон говорить про те, що незабаром начальство буде дуже невдоволено вашим ставленням до своїх обов’язків. Пам’ятайте: «Служба важка, та капшук НЕ мізерна».

Залізти в сні на високе дерево для того, щоб дістати з нього велику шишку — свідчення того, що в реальному житті ви занадто багато вимагаєте від оточуючих вас людей. Ваші вимоги деколи необґрунтовані і доставляють оточуючим багато горя.

Кидатися в сні шишками в кого-небудь — знак того, що у вас чимало недоброзичливців, які будь-якими способами хочуть нашкодити вам. Можливо, в даний час вони зачаїлися і готуються до вирішального удару.

Якщо хтось дав вам кедрову шишку — такий сон віщує велике нещастя, яке доставить вам кохана людина.

Якщо вам приснилося, що ви впали і набили собі шишку — незабаром вас чекають зміни в житті. Можливо, вас чекає сильний удар, який стане початком цілої смуги нещасть.

Бачити гулю на лобі в іншої людини — свідчення того, що ви можете допомогти нещасній людині. Будьте уважнішими до своїх близьких.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви збираєте зелені соснові шишки — значить, непередбачена подія завадить відбутися зустрічі, результат якої міг би бути дуже плачевних для вас.

Що впала на вас ялинова шишка — знак зради і образливою наклепу.

Лущити кедрову шишку — бути несправедливо обвинуваченої.

Набити шишку на голові — до вигідного угоди, яка не забариться принести прибуток.

Еротичний сонник Данилової
Жінці бачити в сні, як вона збирає в лісі впали шишки — до того, що її сексуальний партнер завдає їй велику незручність, вона не задоволена, але в той же час не наважується щиро розповісти йому про це.

Якщо ж такий сон побачив чоловік — останнім часом він відчуває в собі деяку гомосексуальну схильність, навіть якщо намагається всіляко переконати себе в протилежному.

Езотеричний сонник
Шишка з дерева — до свята, торжества.

Якщо вона падає з хвойного дерева — вшановувати будуть вже померлої людини, але для вас участь у торжестві буде корисно.

На голові від удару — з вас так і випирають ваші знання. Випинання ерудиції може викликати роздратування людей і, як результат, ви отримаєте удар.

Якщо шишка на голові в іншого — ви недооцінюєте розумові здібності інших людей, а це загрожує звинуваченням вас в зарозумілості.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі