Шия. До чого сниться Шия

Якщо вам сниться, що ви бачите власну шию — це означає, що несприятливі сімейні відносини нашкодять вашим службових справах.

Захоплюватися чиєюсь шиєю — передвіщає, що ваші досвідченість і цинічне ставлення до почуттів підштовхнуть вас до руйнування чужої сім’ї.

Якщо жінка бачить у сні, що у неї тонка шия — це знак того, що вона швидко стане сварливою, якщо втратить контроль над своїм характером.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо уві сні ви звернули увагу на свою шию — такий сон попереджає вас про те, що ваша необережність або необачність можуть пошкодити вашим справам.

Побачити свою шию тонкої — знак вашої беззахисності перед обличчям можливих неприємностей. Схоже, вам не заважає навчитися стояти за себе і відстоювати свої інтереси.

Якщо ваша шия здається вам занадто довгою — це означає, що наяву порожня цікавість відволікає вас від реальних проблем, погрожуючи стати для вас джерелом непорозумінь.

Зустріти у сні людини з довжиною шиєю — знак того, що хтось проявляє зайвий інтерес до ваших справах.

Людина з короткою, втягнутою в плечі шиєю, побачений у сні — передвіщає небезпеку.

Сонник Хассе
Шия довга, худа — нездоров’я; красива — впевненість, швидке заручення; мити — здоров’я; тримати або душити — хочуть зашкодити твоєму благополуччю; опухлу — щастя.

Сонник від А до Я
Якщо вам привиділася чиясь надмірно довга шия — скажімо, жирафа або лебедя — значить, наяву піддастеся ризику взявши участь в досить сумнівному справі.

Якщо уві сні вас вдарили по шиї — лише терпіння і витримка допоможуть уникнути серйозних неприємностей у надзвичайно підступної ситуації.

Обезголовлена ​​шия — говорить про те, що незабаром зустрінете людину, з якою доля зв’яже вас міцно і надовго.

Еротичний сонник Данилової
Побачена у сні людська шия — говорить про те, що ваші сексуальні потреби стають все більш вишуканими і екзотичними.

Якщо уві сні ви розглядаєте в дзеркальному відображенні свою шию — це означає, що неприємності в діловій сфері позначаться на вашій сексуальної активності.

Бачити себе з неприродно тонкою шиєю — в реальному житті ви нетерпимі по відношенню до оточуючих і близьким людям, які не приймаєте в розрахунок їх думку і точку зору.

Сонник Цветкова
Шию бачити — шана, влада, спадщину; звело шию — до отримання грошей; пошкоджена або в чирьях, рана — фатальні помилки, хвороба.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі