Шкіра. До чого сниться Шкіра

Якщо вам сниться шкіра — це означає успішний бізнес і прихильність жінок. Вам буде супроводжувати удача в грі на біржі, якщо уві сні ви побачите себе одягненим в шкіряний одяг.

Прикраси зі шкіри — означають вірність у коханні і благополучний будинок.

Шкіра, звалена в купу — передвіщає успіх і щастя.

Торгувати уві сні шкірою — означає відсутність змін протягом ваших справ, що необхідно для успішного накопичення багатства.

Сонник закоханих
Побачити в сні прикраси зі шкіри — означає удачу в любові і щасливий шлюб.

Шкіри, звалені в купу — обіцяють багатство і щасливу сім’ю.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Власна шкіра уві сні — символізує ваш контакт із зовнішнім світом, а її вигляд і стан говорять про те, наскільки цей контакт гармонійний.

Гладка, красива шкіра вашого тіла — свідчить про те, що ваші стосунки з оточуючими обіцяють складатися добре, а справи будуть просуватися успішно.

Суха або запалена, нездорова шкіра — свідчить про ваш роздратуванні на людей і навколишній світ. Спробуйте менш критично ставитися до людей і до ситуації і ваше життя наяву стане набагато щасливішим.

Зустріти у сні людини з нездоровою шкірою — передвіщає конфліктні ситуації і взаємне нерозуміння.

Сонник від А до Я
Бачити у сні шкіру як матеріал — передвіщає зміцнення дружби і благополуччя в любові. Повалені в купу шматки і клапті шкіри — віщують успіх і щастя. Обробляти уві сні шкіру — означає відсутність змін в перебігу ваших справ, дубіть її — осад від неприємної зустрічі, шити з неї щось — ощадливістю Зберете багатство.

Шкіряний одяг на комусь — удача в грі і в усьому, що стосується грошей. Бути одягненою в шкіряний одяг — пощастить у коханні. Бачити у сні вироби із замші — ваші чари підкорять будь-якого чоловіка. Саф’ян — передвіщає допомогу з несподіваних джерел.

Шкіра чорного кольору або брудна — знак подружньої зради. Чистити або мити шкіру — до хвороби близьких людей. Якщо уві сні ви ріжете або кроіте шкіру — наяву будете втягнуті в марну суперечку. Купувати шкіру або вироби з неї — в реальному житті піддастеся переслідуванню.

Прикраси зі шкіри — віщують вірність у коханні і гармонію в сімейних відносинах.

Якщо уві сні ви зупиняєте свою увагу на людській шкірі без всяких вад, чистою і красивою — це означає, що в реальному житті будете предметом обожнювання видного чоловіка. Гладка і шовковиста на дотик шкіра — до виконання бажань, що стосуються творчої сторони життя.

Стара, в’яла і зморщена шкіра — говорить про те, що ви благополучно досягнете похилого віку. Хвора шкіра — до багатства; шкіра в подряпинах, синцях і шрамах — до нечесно набутим грошей; здерта і кровоточива шкіра — до багатого нареченого і швидке весілля.

Лікуватися уві сні від шкірних хвороб — обіцяє здоров’я і прибуток. Бачити на шкірі пухир від опіку — до несподіваних подій в особистому житті. Нарив на шкірі — до пиятики у веселій компанії, фурункули означають неприємності в найближчому майбутньому, нещирість друзів, щось приховує від вас.

Болячки на шкірі — означають, що хвороба підточить ваші сили і принесе душевний знемога. Бородавки на шкірі — говорять про небезпеку, що загрожує вашої честі, вам доведеться постояти за себе, щоб не заплямувати добре ім’я і подолати всі перешкоди на шляху до успіху.

Вкрита позбавляємо шкіра — означає помилкові надії і розчарування в коханій людині. Шкіра, уражена віспою — означає, що вас підстерігає несподівана і рідкісна хвороба, через що всі ваші плани підуть нанівець. Бачити источение проказою шкіру — займетеся тим, що принесе занепокоєння не тільки вам особисто, але всій вашій родині.

Шкіра, вкрита висипкою від корости — знак страху перед невдачею в справі, якою ви до цього ніколи не займалися. Розчісувати свою шкіру до виразок, відчуваючи нестерпний свербіж — наяву потрапите в погану компанію і наживете масу неприємностей.

Бачити шкіру, суцільно всипану родимками — до додатку в сімействі. Велике родима пляма на шкірі віщує двійню. Усіяна веснянками шкіра обличчя або рук — наяву переживете забавне пригода.

Засмагла шкіра — вдало проведете відпустку, біла і бліда — до розладу від образи, завданої близькою людиною. Бачити у себе чорну, як у негритянки, шкіру — в реальному житті вас приймуть за когось іншого.

Сонник Морозової
Гладка, красива шкіра — на щастя в особистому житті, успіхів у творчій роботі, виконання бажань.

Шкіра з вадами — до багатства, нажитого нечесним шляхом для чоловіка, і до багатого прихильнику для жінки.

Знімати шкіру з когось або з себе — дуже поганий сон. Він пророкує нещасні випадки, хвороби, неприємності.

Сонник Цветкова
Шкіра гладка, шовковиста на дотик — виконання бажань, особливо у творчих або незвичайних справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі