Шпак. До чого сниться Шпак

Шпаки уві сні — віщують суєту і клопоти. Якщо загальна атмосфера сприятлива — такий сон передвіщає приємну несподіванку, яка може кілька змішати ваші поточні плани.

Якщо ж крики шпаків у сні дратують вас — це обіцяє безліч непередбачених перешкод. Сон закликає вас тримати себе в руках і не дратуватися через дрібниці.

Розбитий шпаківню у сні — передвіщає сварку, яка може спалахнути, за зовсім дріб’язкової причини, але принесе велику прикрість у ваш будинок.

Сучасний сонник
Шпак з’являється в сновидінні як застереження: прагнучи справити на публіку, особливо на представників протилежної статі, чарівне враження, ви будете жартувати і балагурити, але ризикуєте забути про почуття міри.

Мертвий шпак сниться до неприємного, сумної події, яке змусить вас надовго забути про веселощі, радості і жартах.

Якщо вам приснилося весняне повернення шпаків в рідні краї, значить, будете гостем на чиїйсь пишне весілля. Такий сон, який відвідав вас в ніч на вівторок або четвер, означає, що на церемонії одруження одним з головних дійових осіб будете саме ви. Спів шпака сниться до веселій вечірці, на якій вам вдасться привернути до себе загальну увагу.

Сонник О.Смурова
Одного шпака побачити уві сні означає, що вас чекає приємний сюрприз.

Якщо приснилося багато шпаків — це наклепники, заздрісники, недоброзичливці.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився шпак — на вас будуть обмовляти; вбити уві сні шпака — ви обробитеся зі своїм наклепником.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі