Шпалери. До чого сняться Шпалери

Шпалери уві сні — символізують загальну атмосферу, що панує в будинку. Чим краще вони виглядають у сні, тим приємніше можуть виявитися ваші найближчі перспективи.

Незвичайний візерунок на шпалерах — означає, що у вашому житті можуть відбутися якісь зміни.

Обірвані або відклеєними шпалери — знак скандалів і сварок, які можуть поставити під удар ваше сімейне щастя.

Поклейка шпалер уві сні — це очевидна підказка про те, що вам не заважає привести свої сімейні справи в порядок і налагодити відносини з домашніми.

Звернути уві сні увагу на чужі шпалери — передвіщає вам участь у чиїхось домашніх справах.

Сонник XXI століття
Купівля уві сні шпалер — до втрати грошей; обклеювання ними чого-небудь — означає, що ви проявляєте зайву турботу про дрібниці і, можливо, вас чекає початок ремонту.

Бачити шпалери уві сні — означає, що ваш будинок буде наповнений друзями та знайомими на святі або торжестві.

Сонник Білого мага
Бачити у сні рулон шпалер — до нерозуміння. Дуже важливо згадати, якого кольору були побачені вами уві сні шпалери: якщо світлі, то нерозуміння, яке торкнеться вас, буде виходити тільки від ваших товаришів по службі, не надто близьких знайомих, думкою яких загалом можна знехтувати.

Якщо ж шпалери були темними — не розуміти вас будуть абсолютно все, вам загрожує доля «білої ворони».

Здирати уві сні шпалери зі стін — у вашому житті зараз панує справжній хаос, і ви ніяк не можете розібратися, заради чого потрібно намагатися, а з приводу чого зовсім не варто турбуватися.

Вибирати шпалери в магазині — ви стоїте на порозі якогось надзвичайно важливої ​​події. Те, як далі повернеться Доля, цілком і повністю залежить від вашої поведінки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі