Шпигун. До чого сниться Шпигун

Побачити в сні, що за вами хтось шпигує, з усією очевидністю — означає, що наяву ви можете постраждати через власну необачність або чужого цікавості.

Самому шпигувати за кимось, якщо цей сон не пов’язаний з вашою професійною діяльністю — знак того, що ви відчуваєте внутрішні сумніви в якомусь із своїх задумів або передчуваєте якийсь підступ з боку оточуючих вас людей. У кожному разі наяву вам не заважає бути уважнішими.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні вам привидиться шпигун — наяву вас обдурять, та так, що ви не помітите підступу. Ймовірно, ваші конкуренти вирішать взяти над вами верх. Можлива також зрада з боку коханої жінки.

Жіночий сонник
Поява шпигуна уві сні — до сварок і неприємностей.

Якщо вам сниться, що шпигун ви — значить, вам погрожують невдалі угоди або ділові операції, які не принесуть бажаних результатів.

Сонник Деніз Лінн
Шпигун — чи відчуваєте ви себе незахищеним? Здається вам, що у ваше життя вторгаються, або, може бути, ви самі вторгаєтеся в життя інших людей? Чи не занадто вас турбують справи сторонніх, так що ви забуваєте про необхідність власного вдосконалення? Заявіть собі: «Мене турбує лише власна еволюція, думка інших мене не хвилює».

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі