Шприц. До чого сниться Шприц

Бачити у сні шприц — знак намічених змін, пов’язаних з вашим особистим життям. Якщо дотепер вас обурювало спокій і відсутність хоч якогось вітерця на море любові, то тепер є привід радіти — ваш час прийшов. Ну а якщо навпаки, вам набридли щоденні побачення і пізні повернення додому, то тепер ви зможете вдосталь насититися переглядом всіх нескінченно улюблених вами програм та іншими настільки ж спокійними способами проведення часу.

Якщо ви самі шприцом робили укол комусь іншому або самому собі — значить, вам доведеться стати учасником якоїсь інтриги, в результаті якої може постраждати абсолютно невинна людина. Можливо, ні ви, ні ваші соратники не будете хотіти зробити цій людині боляче, але все вийде саме так.

Кип’ятити шприци — ви схиблені на гігієні, занадто педантичні, не належите так трепетно ​​до того, наскільки чистим є ваше тіло: повірте, є в цьому світі й інші, не менш цікаві речі.

Жіночий сонник
Шприц уві сні — вказує на виникнення помилкової тривоги і відчуття небезпеки, нібито загрозливою близьким вам людям.

Якщо шприц зламаний — наяву готуйтеся розплачуватися за допущені помилки. Крім того, такий сон може передвіщати погіршення здоров’я.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться шприц — це означає, що треба готуватися до змін в інтимному житті. Вас закрутить вир подій і нестримних почуттів. Хоча можлива і зворотна ситуація: якщо вам набридли постійні побачення, тепер ви зможете побути наодинці з самим собою. Це час ви можете присвятити заняттю тим, що вам подобається.

Сон, в якому ви робите укол, неважливо кому — означає, що незабаром вам доведеться взяти участь у якійсь інтризі. Навряд чи її можна назвати нешкідливою, так як в результаті може постраждати абсолютно невинна людина. Ви не захочете, щоб через вас були неприємності у інших людей, проте нічого не можна буде зробити.

Якщо вам сниться, що ви кип’ятіть шприци — це вказує на вашу любов до чистоти. Ви зациклені на гігієну, тому іноді з вами стає невимовно нудно. Повірте, у світі є й інші способи провести час, окрім як постійно наводити лад у себе вдома.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі