Штраф. До чого сниться Штраф

Бути уві сні оштрафованим за відсутність квитка або за порушення — знак того, що в глибині душі ви не впевнені в успіху якихось своїх починань. Після такого сну вам не слід братися за справи, в яких ви відчуваєте хоч якісь сумніви, інакше ваші спроби обернуться багаторазовими збитками

Подібне значення має сон, в якому ви бачите, як штрафують інших — цим образом ваша підсвідомість радить вам ретельно продумувати свої плани і не сподіватися на авось.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам приснилося, що на Вас наклали штраф — в найближчому майбутньому у Вас з’являться дратівливі Вас обов’язки, виконання яких буде противитися вся Ваша натура.

Платити штраф — знак хвороби і фінансових втрат.

Ухилитися від сплати штрафу — означає, що наяву Ви вийдете переможцем з якогось протиборства.

Езотеричний сонник
Штраф платити — доведеться розплачуватися за свої помилки, якщо ви їх чесно не визнаєте.

Бачити як хтось платить штраф — хтось розплачується за ваші гріхи. Якщо ви при цьому бачите гроші, то вам це ще «отольется».

Збирати штраф — жити несправедливої ​​життям.

Сонник О.Смурова
Платити штраф у сні — до збитків і невдачі в справі. Іноді такий сон вказує вам на необхідність змиритися зі своїм становищем і чесно виконувати покладені на вас обов’язки.

Відмовитися або не заплатити штраф у сні — знак того, що вам доведеться відстоювати свої інтереси.

Занадто високий штраф, несправедливо накладений на вас у сні, пророкує великі переживання через неприємностей, пов’язаних з якимось незначним справою, в яку ви вплуталися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі