Шуба. До чого сниться Шуба

Купувати у сні шубу — ви занадто затиснуті, боїтеся сказати про себе зайвого в присутності малознайомих людей. Але при цьому забуваєте, що ваше особисте життя може когось і не цікавити.

Бачити себе одягненим в шубу — вам щось заважає розкріпачитися; можливо, це пов’язано з якимось вашим давнім комплексом — ну, наприклад, вам некомфортно займатися сексом, якщо ви не впевнені в тому, що вас ніхто і ніщо не потурбує в найближчі пару годин.

Сонник Езопа
Шуба — цей символ означає або удавання, або достаток, багатство. У народі користувався великою популярністю тулуп — шуба, вивернута хутром усередину, а багаті люди носили не тільки кожухи, а й шуби з розкішними комірами.

Бачити себе роздягненим посеред зими і розглядає вітрину з шубами — до обдурених надіям, до розладу, марним зусиллям, які ні до чого не приведуть; до помилки, яку ви допустите, бо неправильно оціните обставини.

Бачити людини, яку ви сплутали з твариною через шуби — ви занадто довірливі і вразливі, не поспішайте давати волю почуттям, побільше вправляйте голову; НЕ довіряйтеся першому враженню і не поспішайте висловлювати думку, тому що помилитеся; на подив.

Бачити живу шубу — до несподіванки, різкій зміні обставин.

Бачити в шубі голої людини — до хвороби, нездужання; зради з боку тих, кому довіряєте; до зміни відносин з близькими.

Бачити, що уві сні собаки рвуть шубу, яка надіта на вас — до сварки, неприємностей, в яких будуть замішані друзі; до конфлікту через близьку людину.

Бачити розкішну доросле шубу, яка надіта на маленьку дитину — на вашому шляху виникне людина, яка перебільшує свою значущість і тим самим вводить навколишніх в оману; належить спілкування з людиною, яка здивує вас невідповідністю займаній посаді.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Носити у сні зручну теплу шубу — знак успіху в справах і добрих відносин з оточуючими.

Незручна або надто спекотна шуба — підказує, що ви занадто сильно піклуєтеся про своє благополуччя, і ці переживання і хвилювання сильно ускладнюють вам життя.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні з неділі на понеділок вам дарують красиву і дорогу шубу — це обіцяє вам грошові труднощі.

Ховатися у сні шубою — до самотності. Але якщо такий сон сниться вам з п’ятниці на суботу, вас чекає нове цікаве знайомство.

Сон з середи на четвер, в якому ви купуєте шубу кому-небудь з близьких — передвіщає безбідне і безхмарне існування.

Якщо вам наснився сон, в якому з вашої шуби випадає ворс — це віщує розбрати в сім’ї.

Якщо такий сон приснився вам з вівторка на середу — послідує розрив відносин з кимось з ваших родичів.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви купуєте шубу — говорить про те, що ви занадто стримані. Ви рідко розмовляєте в суспільстві малознайомих людей, боячись сказати дурість.

Якщо вам сниться, що ви одягнені в шубу — це говорить про те, що в сексі вам не вистачає розкутості. Можливо, ви відчуваєте комплекс неповноцінності. Постарайтеся навчитися любити себе таким, який (яка) ви є.

Езотеричний сонник
Шуба добротна, тепла — до стабільного матеріального благополуччя. Навіть якщо вона ваша і наяву.

Шикарна, дуже дорога — НЕ кічітесь своїм благополуччям, це викличе чиюсь заздрість і «пристріт».

Облізла, стара — дуже нерівне фінансове становище: то пусто, то густо.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі