Швачка. До чого сниться Швачка

Побачили швачку — значить, виникне перешкода для має дуже велике значення зустрічі, оскільки вам доведеться залишитися вдома через якогось несподіваного, але радісної події.

Швачка у вашому сні старанно працювала в майстерні або у себе вдома — настільки ж завзято доведеться трудитися і вам, щоб досягти успіху.

Ви самі уві сні виявилися зайняті в цій професії або просто шили голкою або на машинці — до неприємних пліток на вашу адресу з боку подруг.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилося, що ви швачка, бути для незаміжньої — вийти заміж; якщо приснилося, що ви швачка для заміжньої — знайти коханця; вишивати білизна уві сні — до великого здивування в сім’ї; вишивати накидку уві сні — чоловік буде вас любити; шити постільну білизну уві сні — ви надасте комусь велику послугу, яка в подальшому окупиться; шити нічну сорочку уві сні — в сім’ї лад і стабільність; пороти намітку уві сні — до нещасного випадку.

Жіночий сонник
Швачка у сні — передвіщає несподіване і радісна подія, яка утримає вас вдома, перешкодивши надзвичайно важливій зустрічі.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам приснилася швачка — наяву якась несподівана удача завадить Вам нанести приємний візит.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі