Сідниці. До чого сняться Сідниці

Якщо у вашому сні фігурував людина, у якої були оголені сідниці, це говорить про те, що ваше почуття сорому дасть про себе знати.

Приснилося, що ви повинні були отримати укол під лопатку, а отримали натомість в попу — значить, звичайне знайомство на роботі обернеться любовним зв’язком з відповідними наслідками.

Приснилася попа, на якій красувалася з татуювання — займетеся справою, яка виникла вже дуже давно і на сьогоднішній день містить безліч заплутаних деталей.

Приснилося, що в офіційній обстановці з’явився чоловік у костюмі, але при цьому з оголеними сідницями — є ризик загострення хронічного захворювання, можливий серцевий напад.

Інтимний сонник
Бачення сідниць уві сні може означати наполегливе бажання сновидца сприймати що відбувається спокійно, тому що Явен дискомфорт з приводу власної чутливості і вразливості.

Езотеричний сонник
Побачити голі сідниці — такий сон означає, що вас покарають за щось вищестоящі особи, керівники, батьки. Вколоти, поранити — це до суворого навіюванню або догані.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилися чиїсь сідниці — до неприємності; бачити свої сідниці у сні з боку — до пліток про вашу персону; мити у сні сідниці — доведеться відновлювати свою репутацію, постраждалу через чиєїсь наклепу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі