Сіль. До чого сниться Сіль

Сіль у сні — знак чужого вам оточення. Ви, мабуть, помічали, що як тільки вам присниться сіль все у вас йде шкереберть, в сім’ї спалахують сварки й росте відчуження.

Якщо ви уві сні соліть м’ясо — значить, борги не будуть давати вам спокою.

Якщо дівчині присниться, що вона їсть сіль — виходить, її коханий залишить її заради притягальною суперниці, і це глибоко уразило її.

Сонник закоханих
Дівчину, якій сниться, що вона їсть сіль — коханий кине заради іншої. Вона зазнає розчарування і перестане вірити людям.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сіль у сні — це ознака вашого гострого невдоволення.

Бачити її — передвістя розбіжностей і прикрощів у вашому домі.

Бачити сіль в сільниці або солити уві сні їжу — підказує, що ваше невдоволення і роздратування можуть викликати сварку з близькими або друзями.

Є у сні сіль або занадто солоне блюдо — знак глибоких і хворобливих переживань.

Сонник від А до Я
Купувати у сні сіль — вас чекає прекрасне майбутнє. Тягати мішки з сіллю — наяву зберетеся з духом і переробите одним разом всі домашні справи, скупчилися чорт знає за який час.

Солити уві сні м’ясо або рибу — все піде геть погано, гриби або овочі — вогник надії блисне і згасне. Є соління — досягнете благополуччя власним горбом і потом.

Пересолити їжу — до проблем з грошовими боргами, недосолити — все вирішиться само собою.

Якщо уві сні вам знадобилася сіль, а її чомусь раптом не виявилося в будинку — забудете виконати те, що необхідно було зробити в найпершу чергу.

Насипати в сільничку замість солі цукор — вам посміхнеться удача. Якщо в чай ​​замість цукру всипали дві ложки солі — наяву втратите свого коханого, який перекинеться до іншої.

Жіночий сонник
Сіль у сні — знак чужого вам оточення. Часто після таких снів у людини все йде шкереберть, а в родині спалахують сварки й росте відчуження.

Якщо уві сні ви соліть м’ясо — вам не даватимуть спокою ваші борги.

Якщо дівчині сниться, що вона їсть сіль — її коханий залишить її заради більш привабливою суперниці.

Сонник XXI століття
Сіль бачити і є уві сні — до прикрості або далекій дорозі, розсипати її — до сварки з жінкою.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі