Сім’я. До чого сниться Сім’я

Бачити у сні якусь сім’ю, дружну і щасливу — обіцяє вам здоров’я і забезпеченість, але, якщо в сім’ї немає ні миру, ні здоров’я — це віщує вам зневіру і розчарування.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Дружна сім’я уві сні — символізує гармонію розуму і почуттів.

Бачити свою сім’ю щасливою і дружною — знак вашого душевної рівноваги і гарного перебігу справ. Такі сни завжди провіщають хороше здоров’я і успішне протягом справ.

Зустріти у сні незнайому дружну родину — означає ваша участь в якомусь відмінно налагодженому справі або добре організованому заході.

Бачити у сні розлад у своїй або чужій сім’ї — означає розлад і в справах. Сон попереджає, що якісь ваші почуття увійдуть у протиріччя з поточними планами, що віщує розчарування і занепад сил.

Жіночий сонник
Бачити у сні чиюсь дружну і щасливу сім’ю — передвістя доброго здоров’я і забезпеченості.

Якщо в цій сім’ї немає ні миру, ні здоров’я — вас чекають зневіру і розчарування.

Cоннік Дашку
Сім’я — символізує єдність і підтримку, з одного боку, а з іншого корінь зла: «і вороги людині, домашні його.

Еротичний сонник Данилової
Сон, в якому ви сидите за загальним столом або іншим чином прекрасно проводите час разом зі своєю родиною — говорить про те, що найближчим часом вас чекають приємні події в особистому житті, які можуть кардинально змінити ваше життя на краще. Такий сон обіцяє вам раптове і дуже вигідну пропозицію поєднати своє життя з гідною людиною.

Якщо вам приснилося, що ви ругаетесь зі своїми рідними — значить, вам належить випробувати якісь неприємності, які будуть пов’язані з непорядністю або легковажністю вашого партнера. Може статися так, що ваша кохана людина змусить вас розчаруватися в ньому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі