Син. До чого сниться Син

Якщо у вас є син і ви побачите уві сні його гарним і слухняним — значить, у вас буде чим пишатися, а прагнути ви будете до високих почестей.

Якщо ж вам присниться покалічений або страждає дитина — то вам слід побоюватися якоїсь біди.

Якщо матері присниться, що її син упав на дно колодязя, і вона чує звідти його крик — значить, її чекає багато горя.

Але якщо в сні їй вдасться врятувати сина — значить, загрозлива цим сном небезпека буде тут же знята, і сон треба сприйняти як спонукання до обачності.

Сонник для всієї родини
Якщо вам сниться ваш майбутній син, якого ви бачите миловидним і вихованим хлопчиком — в реальному житті це означає, що ваша кар’єра піде в гору і це стане предметом вашої гордості. Ви будете прагне до отримання більш високої посади.

Якщо вам приснилося, що ваш син добра собою, страждає якимись відхиленнями — наяву остерігайтеся біди.

Сон, в якому ви бачите свого сина кричущим і благаючим про допомогу — передвіщає засмучення і невдачі в справах.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите себе породіллею і вам оголошують, що у вас народився син — це означає, що вам вдасться протиставити злим намірам свою волю і рішучість, запобігши тим самим трагічні події.

Якщо у вас народився син-урод — це до обтяжливим переживанням і гіркого розчарування; красивий міцненький синок — благополучно влаштуєте своє весілля.

Випробовувати в сні сильну тривогу за долю сина — означає, що вам доведеться дізнатися речі, про які ви воліли б не чути ніколи.

Жіночий сонник
Якщо у вас є син і ви побачили його уві сні красивим і слухняним — вам буде чим пишатися наяву, а ваше прагнення зайняти високе положення в суспільстві або на роботі може виявитися досить успішним.

Якщо ж ваша дитина уві сні виглядав хворим або страждаючим — вам слід побоюватися якоїсь біди.

Якщо приснилося, що ваш син упав на дно колодязя і волає до вас про допомогу звідти — вас чекає багато горя. Але якщо вам у сні вдалося його врятувати — небезпека обійде вас стороною, але все ж вам слід бути більш обачною найближчим часом.

Езотеричний сонник
Син якого насправді немає — нагадування про те, що ви ще не створили того, що повинні, не здійснили справи вашого життя.

Вбивають, вмирає — час іде, треба терміново «взятися за розум».

Народжується — сприятлива можливість для самореалізації.

Існуючий наяву — нагадування про те, що пора проаналізувати ваші взаємини і, залежно від контексту сну, вирішити виниклі питання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі