Сіно. До чого сниться Сіно

Якщо Вам сниться, що Ви забираєте сіно — чекайте у своєму житті багато хорошого. Фермерам такий сон обіцяє рясний урожай.

Якщо Ви бачите свіжоскошене сіно — наяву до Вас прийде незвичайне процвітання.

Якщо Вам сниться, що Ви укладаєте сіно в комори — доля посміхнеться Вам і Ви отримаєте великі прибутки від Ваших починань.

Бачити проїжджаючі мимо вози з сіном — означає, що незнайомі впливовий люди допоможуть Вам досягти успіху.

Годувати худобу сіном — пророкує, що Ви запропонуєте свою допомогу людині, яка допоможе Вам у сердечних справах і кар’єрі.

Сонник від А до Я
Бачити у сні свіжоскошене, Шиба Духмяній ароматом лугових трав сіно — це символ щастя і благополуччя в сімейному житті. Згрібати сіно — нелегкий заробіток, залазити на стіг сіна — підніметеся завдяки своєму хисту.

Валятися на сіннику, милуючись зі своїм коханцем — вас запідозрять в перелюбстві. Спати на матраці, набитому сіном — будете змушені прийняти жорсткі умови.

Косити або бачити, як косять сіно — до багатства.

Сонник XXI століття
Бачити у сні сіно, що має приємний запах — передвіщає важливе і приємне для вас подію.

Прибирання сіна уві сні — передвістя пропажі який-небудь речі.

Лежати у сні на сіні — знак того, що ви знайдете тиху радість, є сіно — до боргів, бачити сіно чи солому — до низько оплачуваній роботі.

Якщо уві сні скирта сіна розпадеться наполовину — значить, половина сімейного життя буде щасливим і радісним, а половина нещасною.

Езотеричний сонник
Сіновал, стіг — стабільність, матеріальне благополуччя.

Скиртувати, збирати сіно — час зайнятися своїм матеріальним становищем. Буде заслужена працею велика удача або прибуток. Не пропустіть можливості. Але шляхи досягнення повинні бути чесними.

Бачити в інших обставинах — до вдалого завершення найближчих справ.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі