Сирена. До чого сниться Сирена

Чути в сні сирену судна — такий сон передвіщає вам романтичне захоплюючу подорож. Бізнесмена — чекає ділова поїздка. Дівчина, що побачила такий сон — незабаром вийде заміж по любові.

Якщо уві сні ви бачите міліцейську машину, що мчиться з включеною сиреною — такий сон є попередженням про навислу над вами небезпеки. Вам слід бути обережніше, і ви уникнете неприємностей. Цей сон попереджає банківських службовців про можливість нападу на них.

Чути сирену маяка — це сприятливий сон. Він обіцяє одиноким людям зустріч з їх другою половиною. Дівчина, що побачила такий сон — скоро вийде заміж за гідну людину.

Якщо ви почули сирену системи оповіщення про небезпеку — будьте готові до всіляких неприємностей. Батькам слід проявити увагу до дітей, подбати про їхнє здоров’я та безпеки.

Сонник О.Смурова
Сирена — міфічна істота, символ солодкого обману і зваблювання, піддавшись яким людина втрачає свій стан, здоров’я, гроші, життя.

Побачити її або почути її спів у сні означає, що ви отримаєте якесь помилкове звістка, якому не повинні вірити, оскільки воно спрямоване вам для того, щоб приспати вашу пильність.

Закоханим такий сон указує, що скоро вони дізнаються про невірність своего- коханого. Бізнесменам сон передвіщає втрати і збитки.

Сонник Хассе
Почути звуки сирени — це заклик: не треба довіряти помилковим клятв. Якщо її гучне звучання вас налякало уві сні, ваша довірливість дорого обійдеться вам наяву.

Почувши сирену, сховатися — такий сон говорить про те, що ви боїтеся ініціативності, тому нічого путнього у вас зробити в житті так і не вийде.

Побачити в сні міфологічних Сирен або чути їх чарівні голоси — таке сновидіння попереджає про небезпечну ситуацію, в яку ви потрапите по милості хитрих, улесливих людей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі