Сироп. До чого сниться Сироп

Сироп уві сні — найчастіше означає компліменти і похвали.

Якщо він липкий або його занадто багато — це підказує, що вам слід остерігатися підлабузників.

Забруднитися сиропом — це застереження. Не виключено, що ваші компліменти на чиюсь адресу люди сприймуть як грубу лестощі, і це може обернутися проти вас.

Сонник Деніз Лінн
Сироп — можливо, ви сверхемоціональни і сверхсентіментальни і це робить вас нещирим? Можливо, хтось із вашого оточення намагається лестити вам нудотними компліментами? Будьте прямим з самим собою та іншими.

Сонник Хассе
Якщо вам снився сироп, то такий сон закликає забути про своє устремлінні: воно занадто наївно.

Пити в нерозбавленому вигляді — це означає, що ви пуститеся на відверту лестощі, щоб досягти своєї мети.

Розбавляли сироп — наяву зробите спробу завуалювати свою хитрість промовами і вчинками, але нікого не введете цим в оману.

Поливали сиропом пиріг — до вас завітають дорогі гості, і ви весело проведете час.

Сонник О.Смурова
Сироп уві сні бачити віщує насолоду і задоволення. Пригощати їм когось уві сні означає, що вам доведеться полестити комусь, щоб домогтися свого.

Якщо вам присниться, що вам підливають сироп, то остерігайтеся підступу і не довіряйте необгрунтованим запевненням. Якщо уві сні сироп виявиться гірким на смак, то вас чекають прикрощі і розчарування.

Сонник Ванги
Пити в сні відвар або сироп шипшини — знак того, що неприємності скоро закінчаться і почнеться період розквіту вашого здоров’я, контактів з людьми, працездатності і почуттів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі