Сирота. До чого сниться Сирота

Співчувати сироті в сні — означає, що залишені без нагляду і турботи люди викличуть скоро ваше співчуття і змусять вас пожертвувати багатьма своїми радостями.

Якщо сирота — ваш родич, то нові зобов’язання ввійдуть у ваше життя, послуживши причиною відчуження від друзів і людей, дружньо розташованих до вас.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні, що хтось із ваших знайомих осиротів — означає, що наяву якісь події можуть стати причиною відчуження між вами і цією людиною.

Зустріти незнайомого сироту — передвіщає вам несподівані труднощі в якійсь справі, причиною яких є чийсь недогляд або недбалість.

Самому осіротеть уві сні — знак того, що найближчим часом вам не слід розраховувати на чиюсь допомогу і доведеться покладатися тільки на себе.

Сонник Хассе
Бути сиротою — праця; бачити — мати здатність допомогти свому ближньому.

Жіночий сонник
Співчувати сироті уві сні — передвістя реального співчуття залишеним без нагляду і турботи людям. Можливо, що заради них ви пожертвуєте своїм часом і спокоєм.

Якщо сирота ваш родич — у вашому житті з’являться нові зобов’язання, які стануть причиною вашого відчуження від друзів і близьких.

Сонник XXI століття
Проявити співчуття до нещасного дитині-сироті — означає, що люди, до яких ви довгий час були несправедливі, незабаром відчують вашу доброту і турботу. Діловій людині такий сон — обіцяє несподівану удачу.

Бачити себе сиротою, що викликає загальне жаль — означає опинитися в колі близьких людей.

Якщо уві сні ви, будучи сиротою, що не викликаєте у людей цього почуття — ваші справи наяву підуть дуже погано.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі