Скала. До чого сниться Скала

Скелі уві сні — означають, що вас чекають невдачі, розбрати, та й взагалі нещаслива життєва смуга.

Якщо ви в це дертися по крутих скель — значить, ваше теперішнє оточення вас не влаштовує і вам негайно доведеться вступити в боротьбу з кимось.

Сонник закоханих
Побачені уві сні скелі — віщують невдачі і проблеми в спілкуванні з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Голі, неприютно скелі у сні — знак того, що якимось із ваших задумів не судилося здійснитися. Можливо, ви беретеся за непосильні справи.

В той же час, якщо в сні ваша дорога проходить повз неприступних скель і ніякої небезпеки вам не загрожує — це означає, що ви контролюєте ситуацію і зумієте подужати справи, які іншим здаються неможливими.

Сонник для всієї родини
Скелі — перешкоди на шляху до успіху.

Опинитися на вершині — гучний успіх, тріумф.

Скелі руйнуються — всі проблеми будуть вирішені і перед вами відкриються нові перспективи.

Опинитися біля підніжжя скелі — почати нову справу.

Скала з загостреним вершиною — пророкує ускладнення у відносинах з родичами. При цьому всі ваші спроби відновити втрачений мир в сім’ї будуть прийматися «в багнети». У цьому випадку краще не нагнітати обстановку і залишити спроби примирення. Всі владнається само собою.

Якщо ж вершина скелі плоска — налагодити стосунки в ваших силах, тому не втрачайте часу і самі зробіть перший крок до примирення.

Сонник Хассе
Скелі бачити — робота і праця; сходити на неї — виконання бажань; впасти зі скелі — втратити друзів і рідних; дуже високу скелю — великі плани.

Жіночий сонник
Скелі уві сні — віщують невдачі, розбрати, нещасливу смугу в житті.

Якщо ви дертися по крутих скель наверх — вас, швидше за все, не влаштовує ваше нинішнє оточення. Можливий конфлікт з кимось із оточуючих вас людей.

Езотеричний сонник
Скала — труднощі, основна причина яких грунтується на невірі в свої сили. Підійматися порожні зусилля, зайвий працю, ваші справи все одно будуть стояти на місці.

Пробивати, бити — «сізіфова праця», не треба упиратися. Можливо, ваше призначення зовсім в іншому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі