Скандал. До чого сниться Скандал

Якщо вам сниться, що ви стали об’єктом чийогось лихослів’я — значить ви будете не дуже розбірливі у виборі ділових партнерів; вас швидше влаштують легковажні компаньйони, з якими можна буде весело проводити час. Торгові угоди та інші ділові операції в результаті цього сну можуть прийти в запустіння.

Якщо дівчині сниться, що вона обговорює якусь плітку — значить, вона обдарує своїм розташуванням людину, яка буде її дурити, запевняючи у власному благородстві. Взагалі, якщо вам присниться скандал — розраховувати на швидке заміжжя або одруження вам не доведеться.

Сонник Фрейда
Якщо скандал сниться жінці — значить сексуальний партнер її не задовольняє, і вона намагається уникати сексуальних контактів з ним.

Якщо скандал сниться чоловікові — схильний до сексу з елементами мазохізму.

Сонник закоханих
Дівчина, якій наснилося, що вона обговорює скандал або розпускає плітки — наяву буде відчувати любов до людини, недостойному її, що буде обманювати і зраджувати їй. Цілком можливо, що вона залишиться на самоті.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Будь скандали або сварки уві сні — це ознака вашого нервового напруження. Швидше за все, у вашому житті накопичилося багато невирішених проблем, які поволі не дають вам спокою і заважають просуванню ваших дел.Сон підказує, що якщо наяву ви не знайдете спосіб як-небудь розслабитися і зняти негативний напруга, то нових конфліктів і неприємностей уникнути не вийде .

У той же час, якщо сварка уві сні доставляє вам якесь задоволення — це говорить про тимчасове спаді нервового напруження. Найближчим часом великі неприємності вам загрожують чи; тим не менше, якщо ви не знайдете спосіб вирішити наяву накопичені проблеми, то через якийсь час напруга знову набере силу і неприємності знову почнуть затьмарювати ваше життя.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви поскандалили зі своїми сусідами — це до поганого настрою. Сімейний скандал — передвіщає неприємності будинку.

Якщо ініціатором скандалу у сні з’явилися ви самі — значить, незабаром зацікавитесь ризикованою справою, спокусившись високим прибутком.

Якщо вас навмисне спровокували на скандал — наяву зробите непрощенну помилку.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви влаштували скандал — комусь із близьких чи знайомих, вам доведеться пережити великий емоційний сплеск найближчим часом з приводу приємної зустрічі з малознайомим або зовсім незнайомою людиною.

Якщо ви спостерігаєте за скандалом, що відбувається між сторонніми людьми — вас приємно здивує той факт, що за вами вже досить довгий час спостерігає одна людина, яка щиро і серйозно зацікавлений вашою персоною, але його скромність заважає йому зав’язати з вами стосунки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі