Скарга. До чого сниться Скарга

Скаржитися уві сні на труднощі і злигодні, які переслідують вас — знак швидкого поліпшення ваших справ.

У той же час, якщо, скаржачись, ви відчуваєте злість або обурення — такий сон вказує на те, що неприємності будуть продовжуватися, можливо, навіть довше, ніж ви думали. Цей сон говорить, що причиною невдач в чому є ваше власне роздратування.

Слухати у сні чиїсь скарги, якщо це викликає у вас щире співчуття і бажання допомогти — передвіщає вам швидке вирішення складних проблем.

Відштовхнути уві сні скаржника — ознака того, що у вашому житті назріла якась неприємність, від якої ви даремно будете намагатися піти.

Письмова скарга — сигнал про те, що хтось, схоже, має намір зробити обман, викликавши до себе співчуття.

Сонник Хассе
Подати скаргу — не будь вимогливим; скаржитися — отримаєш радість; слухати скаргу — вимагають твоєї допомоги.

Скаржитися на кого-небудь — отримаєш радісну звістку.

Сонник від А до Я
Бачити сон, в якому вам доводиться вислуховувати скарги на себе, що не мають під собою абсолютно ніяких підстав — значить, наяву можете не боятися погроз на свою адресу, бо вони настільки ж порожні і безпідставні.

Якщо уві сні ви самі скаржитеся на когось — то це ознака сильних душевних переживань з приводу незаслужено нанесених вам образ.

Еротичний сонник Данилової
Писати уві сні скаргу — ваші взаємини з партнером в даний момент вас зовсім не влаштовують. Необхідно відверто поговорити про це.

Отримувати уві сні скаргу на себе — труднощі і проблеми в справах, пов’язані з вашим здоров’ям або спілкуванням з оточуючими, приведуть до того, що ваш партнер може дещо розчаруватися в вас.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі