Скатертина. До чого сниться Скатертина

Скатертина — символ застілля, достатку та злагоди в домі. Одним з найпопулярніших казкових предметів є скатертина-самобранка, яка здатна нагодувати будь-яку кількість людей.

Якщо вам сниться біла чиста скатертина — це означає, що вас чекає щасливе подружжя і матеріальне благополуччя.

Бачити у сні брудну або рвану скатертину — до сварок, неприємностей, бідності.

Якщо уві сні ви щось проливаєте на скатертину — значить, наяву ви станете причиною чвар.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні з п’ятниці на суботу скатертину з плямами червоного вина або крові — до трагічних подій.

Якщо з понеділка на вівторок або з суботи на неділю вам приснилося, що ви накриваєте обідній стіл скатертиною — це означає, що ви виступите в ролі миротворця для своїх родичів.

Якщо уві сні ви побачили розірвану скатертину — значить, в найближчому майбутньому і вам, і всій вашій родині доведеться тугіше затягнути паски, але якщо такий сон приснився з неділі на понеділок, це знак того, що до вас приїдуть далекі родичі.

Сонник Ванги
Накривати уві сні стіл скатертиною — хороший знак. Вас чекає зустріч зі старими друзями і весела вечірка в їхньому колі. Іноді такий сон пророкує несподіваний і дуже приємний візит гостей.

Якщо уві сні на скатертині лежать столові прилади, то ваші побоювання з приводу своїх справ марні. Завдяки вашій працелюбності і великий інтуїції все складається якнайкраще: чекайте великий прибуток.

Побачити в сні зав’язану вузлом скатертину — свідчення того, що незабаром вас здолають спогади про свої минулі вчинки, старих друзів, невиконані обіцянки. Ці спогади вам послані зверху: вони повинні допомогти вам осмислити своє життя.

Бачити у сні порвану скатертину — знак того, що ваші надії на те, що вечірка у вашому домі пройде успішно, не виправдаються. Гості, на жаль, запам’ятають вас як роздратованого і неакуратне господаря.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі