Склад. До чого сниться Склад

Склад зброї — суперечки і занепокоєння; товарний — добрі справи, достаток; входити в склад — значні грошові витрати; закритий — погані справи; проходити мимо — опанує тобою спокусу.

Сонник XXI століття
Бачити у сні склад, заповнений товаром — до успішного перебігу ваших справ, порожній — до невдачі в справах, закритий — до грошових витрат.

Будувати склад у сні — знак, що вас чекає багатство і успішна кар’єра, входити в нього — означає велике щастя і процвітання.

Якщо уві сні ви перебуваєте на базі — значить, нас чекає несподівана звістка, яке вас потішить і здивує.

Англійська сонник
Якщо Ви у сні працюєте в торгівлі, буваєте на складах — це передвіщає Вам вдалий хід Ваших справ. Ваші зусилля і працьовитість скоро дадуть свій урожай: Ви розбагатієте або просто міцно встанете на ноги і знайдете матеріальну незалежність.

Молодим людям такий сон — обіцяє щасливий шлюб, завдяки якому вони зуміють створити прекрасну родину, знайти нових друзів і зміцнити своє матеріальне становище. Цей сон — щасливий знак для фермерів, фінансистів, підприємців.

Сонник О.Смурова
Опинитися в складі уві сні віщує несподівані великі витрати.

Бачити склад у сні означає, що ви повинні витрачати гроші обдумано, не кидаючи на все відразу.

Якщо вам присниться, що ви не можете потрапити в складське приміщення, то скоро ви дізнаєтеся про втрати або збитки.

Склад, наповнений товарами, у сні передвіщає прибутку і успіх у справах.

Склад спиртних напоїв у сні бачити — знак небезпеки. Сон вказує на те, що ви можете стати жертвою рук спритних шахраїв.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився склад зброї — до великих спорах і неспокою; їли приснився склад з товарами — ваші справи підуть в гору; входити у сні в склад — значне збільшення ваших витрат; якщо приснився закритий на замок — ваші справи погіршаться; проходити повз відкритого складу — вами може опанувати швидкоплинне спокуса.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі