Скорпіон. До чого сниться Скорпіон

Якщо вам присниться скорпіон — значить ваші помилкові друзі скористаються нагодою, щоб скомпрометувати вас.

Якщо вам не вдасться перешкодити їм — значить ви постраждаєте від їх нападок.

Сонник Езопа
Скорпіон — є уособленням жорстокості, злоби, підлості, мстивості, дратівливості, підступності та холоднокровності, оскільки він володіє отруйним жалом, нападає і вбиває з його допомогою своїх жертв, а іноді, в пориві сказу, може направляти смертельну зброю проти самого себе.

Якщо вам наснився скорпіон, що вбиває свою жертву — значить, незабаром вам належить стати свідком неприємної події, можливо, ви будете присутні на похоронах.

Бачити скорпіона в колекції комах — вам вдасться здобути перемогу над своїм супротивником незважаючи на його нечесну гру.

Якщо вам приснилося, що вас покусав скорпіон — значить, чекайте каверзи з боку друга або знайомого; вам буде нелегко оговтатися від удару, який він завдасть, але ще важче буде усвідомлювати, що такий безчесний по відношенню до вас вчинок зробив людина, якій ви завжди довіряли і не раз допомагали у важкі моменти.

Ловити скорпіона уві сні — ви виношуєте план помсти людині, який змусив вас сильно страждати, але помста не принесе полегшення, тільки змусить вас переживати ще сильніше. Вас чекає неспокійний період.

Якщо уві сні ви розчавили ногою скорпіона — значить, наяву ви будете змушені боротися зі своїм супротивником його ж безчесними методами, що не доставить вам морального задоволення, але принесе перемогу, що в даній ситуації буде набагато важливіше душевного спокою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні скорпіона — це застереження. Сон підказує, що через якогось події, яка наяву представляється вам незначним і дрібним, ви ризикуєте нажити собі смертельного ворога. Можливо, ваші дії завдали комусь важку образу, і ця людина затаїв на вас дуже велике зло.

Якщо ж наяву ви самі тримаєте образу на кого-небудь із знайомих — образ маленького скорпіона говорить про те, що, по-перше, причина для цієї образи не так вже значна, а по-друге, ваше зло може проти вас же і обернутися.

Сонник для всієї родини
Скорпіон, жалячий себе хвостом — підступи ваших конкурентів звернуться проти них самих. Але якщо ви вступили з ними в боротьбу — утримайтеся від рішучих дій в на найближчий місяць ви можете нашкодити собі самі.

Скорпіон, жалячий вас або вбитий — сприятливий знак. Ви благополучно уникнете хвороби або аварії. Але тим не менш будьте обережні.

Сонник Нострадамуса
Скорпіон — означає мстивість, могутність, підступність.

Якщо уві сні вас укусив скорпіон — наяву ви станете жертвою наклепу і неправдивих чуток.

Побачити в сні гігантського чорного скорпіона — означає грандіозні зміни.

Сон, в якому ви вбиваєте скорпіона — вказує, що вам вдасться засмутити підступні плани свого ворога.

Побачити себе в сні зодіаку скорпіоном — означає несподіваний поворот подій, причому на вашу користь.

Якщо уві сні ви їсте екзотичну страву китайської кухні, приготовлене з скорпіонів — наяву означає, що ви з’єднайтесь з людиною, яка зробить ваше життя більш насиченим і внесе до неї безліч вражень.

Жіночий сонник
Скорпіон — знак помилкових друзів, які не забаряться скористатися нагодою, щоб скомпрометувати вас.

Якщо вам не вдалося перешкодити їм — значить, ви постраждаєте від їхніх дій.

Езотеричний сонник
Скорпіона бачити — існує ймовірність потрапити в смертельно небезпечну ситуацію на дорозі під час подорожі.

Жалячий себе — не займайтеся самоїдством, це може привести до самогубства.

Вкусив — вас або когось свідчення того, що над вами тяжіє рок, негативна карма, і настав час її виконання. Подумайте про душу.

Скорпіон, як знак зодіаку бачити, малювати — до небезпечної, фатальне кохання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі