Скрипка. До чого сниться Скрипка

Бачити або чути звуки скрипки у сні — пророкує гармонію і спокій у родині; ваші фінансові справи теж не стануть причиною якихось побоювань.

Для молодої жінки грати в сні на скрипці — означає, що вона буде удостоєна почестей.

Якщо її спроба грати на скрипці закінчиться невдачею — вона втратить чиюсь прихильність. Сон може також передвіщати їй, що вона буде прагнути до речей, володіти якими ніколи не зможе.

Розбита скрипка — передвіщає втрату і розлуку.

Сонник Фрейда
Грати у сні на скрипці, хоча в реальному житті ви цього робити не вмієте — не варто озиратися на інших: у кожного своє щастя, а вам потрібно мати своє власне уявлення про те, чого ви хочете від життя. Тільки тоді ви зможете домогтися якихось успіхів.

Якщо уві сні ви спостерігали за тим, як хтось інший грав на скрипці — значить, хтось незабаром повідомить вам про те, що давно вже любить вас і не може нічого вдіяти зі своїм почуттям.

Сонник закоханих
Якщо скрипку у сні побачать заміжні або одружені люди — в їхній родині будуть панувати гармонія і любов. Дівчина, якій наснилося, що вона грає на скрипці — наяву знайде відданого шанувальника.

Однак якщо вона буде грати фальшиво — це означає, що вона втратить розташування свого коханого. Іноді такий сон означає, що вона шукає неземну любов, не помічаючи того, хто знаходиться поруч і сподівається на її прихильність.

Розбита скрипка — сниться до втрати коханого.

Сонник Хассе
Скрипку бачити — щаслива домашня життя; чути — будеш на балу; грати самому — домашнє щастя.

Сонник від А до Я
Чути в сні, як хтось пілікає за стіною на скрипці одне і те ж, причому явно фальшивлячи — передвіщає, що ви зазнаєте невдачі і втратите повагу друзів.

Чути прекрасне виконання скрипкового концерту віртуозними професіоналами — означає, що у вашій інтимного життя настав період, коли просто необхідно внести в неї деяку різноманітність, щоб підтримати інтерес до цього як у себе, так і у партнера.

Грати на скрипці самої — передвіщає загальне визнання і шану, якщо ваш виступ перед публікою має успіх, а якщо вас освистали і ви пішли зі сцени в сльозах — наяву втратите прихильність своїх спонсорів. Розбити в серцях скрипку — ризикуєте своїм благополуччям.

Англійська сонник
У сні почути звуки скрипки — це передвістя радісної події: зустрічі друзів, які повернулися здалеку, народження дитини, якогось веселого святкування, де Ви будете бажаним гостем.

Якщо Вам сняться танцюючі під звуки скрипки — сон дуже гарний, тому що обіцяє благополуччя. Закоханим цей сон обіцяє щасливе завершення їхнього роману. Морякам такий сон — передвіщає благополучне повернення з плавання.

У сні брати в руки скрипку, налаштовувати її і грати на ній — передвістя щасливого шлюбу. Але якщо Ви виявите лопнула струну. Вас чекають довгі роки самотності.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви граєте на скрипці, проте наяву ви в руки не брали цей музичний інструмент — це означає, що ви завжди порівнюєте себе з іншими. Вам здається, що ви недостатньо гарні, розумні або талановиті, проте у кожної людини власне призначення в житті. Шукайте своє щастя і не озирайтеся на інших.

Сон, в якому ви дивилися, як інша людина грає на скрипці — означає, що вам зізнаються в коханні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі